Védett oldal

Sziasztok!











A probléma amiben a segítségeteket kérem:





Adott egy szabadon látogatható oldal, aminek 1 oldalának olvasását szeretném





regisztrációhoz kötni. Ha a delikvens kiválasztja a menüből ezt az oldalt, akkor csak





regisztráció után olvashassa, vagy belépés után.





Találtam már jó pár plugint, de nem úgy működtek. Nem szeretném az admin felületre vinni a regisztrálót,





csak : regisztrál, visszaigazoló e-mail a regisztrációról, belép és olvassa az infót.











Köszönöm

Szia!











Nem igazán értek az ilyesmihez, de ha nekem kellene megoldani, józan paraszti ésszel a következőt tenném:





Az oldal írásakor bal oldalt több lehetőséget felajánl a közzétételnél. Ott van egy olyan, hogy nyilvánosság. Ha rákattintasz, kiadja, hogy jelszóval védett.





Még nem próbáltam, de lehet, érdemes lenne megnézned.

Köszi, de nálam nem történik semmi, ha rákattintok??? Ezt sem tudom, miért van???

Azt nem tudom miért van, de úgy kellene működnie, hogy rákattintasz a jelszóval védett rádió gombra és előugrik egy beviteli mező a jelszó számára. Ha ott beírsz egy jelszót és megnyomod az ok gombot elmenti és csak azok tudják olvasni majd akiknek megvan a jelszó, tehát te megmondod nekik vagy kiküldöd, esetleg a regisztrált tagoknak elküldöd.

pistuka!





Ne legyél bejelentkezve, amikor próbálod, hiszen az admin saját maga elől nem rejti el, nem védi a tartalmat, ugyebár? :slight_smile: