Vásárláskor nem ürül ki a kosár

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Ha a felhasználó be van jelentkezve, és ha 1-nél több termék van a kosarában, akkor vásárlás után nem ürül ki a kosár. Egy terméknél kiürül, ha nincs bejelentkezve akkor is kiürül a termékek számától függetlenül.
Egyébként a vásárlási folyamat ezt leszámítva rendben lezajlik.
Merre keressem a hibát?
WP6.0.2 WC 6.9.4 php8.1

1 kedvelés

Használsz valami cache-t? Más böngészőben is ezt tapasztalod? A PHP 8.1 helyett érdemes még a 7.4-el megpróbálni, sok plugin még nem bírja a 8.x-es PHP verziót.

Nem használok cache-t… És érdekes, mert 3 vagy több termék esetében jelentkezik a probléma…
Php 7.4-nél jelentkezett a probléma, utána próbálkoztam 8-al, de nincs változás…

Próbáld meg, hogy kikapcsolod az összes plugint, kivéve a Woo-t és úgy új böngészőben (és/vagy inkognítóban) ellenőrzöd.

Hááááát nemtom…
Az üzleten, és a kapcsolódó pluginokon (fizetés, szállítás) kívül mindent kikapcsoltam.
Kipróbáltam a teszt böngészben (egy böngésző csak tesztre van használva, minden bezárás után töröl mindent)…
A hiba megszűnt.
Egyesével visszakapcsolgattam mindent, és minden visszakapcsolás után próbáltam, nem jött vissza a hiba.
Most minden vissza van kapcsolva, és nem jelentkezik a hiba. Nem értem… Nagyon nem…

Pontosítanék… :frowning: Nem szűnt meg a hiba, viszont csak bejelentkezett felhasználó esetén jelentkezik. A bejelentkezés nélküli vásárlás után kiürül a kosár.