Vannak itt Wp fanok?

Sok wp alapú oldal mellett 2 + 1 wp-ről szóló oldal.











A Honlapdesign.com -ot már mutattam a magyar wp sablonos topikban. Kicsit átalakult, most már kizárólag magyar nyelvű wp sablonok vannak rajta. Ingyen és nem ingyen.











A Brandwordpress.com remélem sok embernek fog hasznos támpontot nyújtani.





Főképp ezt találod rajta:




  • népszerű theme kategóriákban leírások sablonokról és letöltési linkek (ingyenes és kereskedelmi sablonok)




  • pluginleírások magyarul és letöltési linkek




  • wordpress tutorialok - szintén magyarul











    Jöhettek ám bővíteni a tartalmat :slight_smile:











    (A harmadikon /minisalespage.info/ egy könyv teljesen kezdőknek szánva - és egyelőre egy értékesítési weboldal sablon - az a 2 km hosszú egyoldalas fajta wp-re integrálva).

Nem akarlak elkeseríteni, de úgy sejtem, hogy a wordpress nevet elsődleges domain névben csak a wp hivatalos engedélyével veheted fel. (nem véletlen, hogy ez a fórum is egy kicsit átalakította a nevét. (Cáfoljon meg valaki, ha rosszul tudom.)











A honlapodról: wordpress oldaladról: Nem véletlenül emeled ki, hogy magyarul segítesz a jelentkezőknek. Tudod, hogy a magyar piac magyarul szeret olvsani. Ezzel ellentétben van a honlapod alján nincs egyetlen magyar szó sem! (én ezt javítanám a helyedben.)











Gondolom, tudod, hogy van két konkurensed a magyar piacon. Náluk nagyon hasznosnak tartom azt a hírlevélsorozatot, amivel mindig frissen értesülök az aktualitásokról. Ha Neked is lesz ilyened, akkor a Tiedre is fel fogok iratkozni.

ez a fórum nem “átalakította a nevét”, hanem egy domain-napper lefoglalta Laci előtt ha jól emlékszem :(. Amúgy a word-press.hu és a hu.wordpress.org ugyanazon kezek között van :slight_smile: Szóval igen, ez itt a Magyar wp hivatalos oldala. Annyi eltéréssel, hogy ez sokkal hamarabb létrejött, minth elkezdtek volna többnyelvű oldalakat létrehozni…

hm, miért nincs a fórum címének köze a tartalomhoz?











…és Andrea: a photoshoppolást még gyakorold egy kicsit! :wink:











http://brandwordpress.com/wp-content/uploads/2010/12/oldal01a.png











Amúgy a WP-vel így nem nagyon fogsz pénzt keresni, de erre majd te is rájössz idővel! :rolleyes:

Sziasztok!











Nekem tetszik Andrea kezdeményezése és szívesen segítenék is neki!





Én erről nem tudtam, hogy nem lehet benne a regisztrálandó domain-ben a wordpress szó.





Ha nem lehetne benne domainben akkor nem lenne az a sok nemzetközi warez wordpress oldal sem ahol





ingyen adják a premium sablonokat! Szóval ezt a domain dolgot hagyjuk!





Mellesleg kié www.wordpress.hu ?





Jó kérdés.

@etalon: a magyar elnevezésű változatokra nem keresnek a gugliban. Én onnan várom a látogatókat. Ennyi, ezért vannak az also sidebarban angol elnevezések. A hírlevelet még meggondolom, esetleg valami auto bejegyzés értesítőt feldobok.











@mano: azért nincs sok köze, mert rég láttalak és előre tudtam, hogy belekötsz :slight_smile: Félre ne értsd, minden tiszteletem a tiéd, talán tőled tanultam a legtöbbet ezen a fórumon. Átírhatod, ha akarod. És szerinted ezzel az avatarral mi közöm lehet a PS-hoz? De mi a baj a képpel? Nekem tökéletesen jelenik meg. (És az ellenkezőjére kezdek rájönni…)











@KardiWeb: elhangzott kicsit feljebb, egy domain nepperé. Egyébként Patai Laci valamelyik topikban régebben leírta a történetét a domainnek.

Én nem akarom átírni, de megtévesztő, majd egy nálam magasabb rangú helytartó átírja.





Ha minden témának ákombákom lenne a címe, hidd el, te sem igazodnál ki.











Ha a linkelt képen nem látod a hibát, akkor a monitorod fényerejével is gond lehet! :wink:

Megnéztem Andrea oldalát és elég jó let minimalista kinézetű kellemes megjelenésű az oldal annyi lenne hogy a tutorial helyett lehetne leírásokat is írni mert az úgy egyértelműbb.





az exclude pages és a datafeedr random ads az ami angol. ennek ellenére nekem hiányzik valami a powered by wordpress annak ellenére hogy az oldal címében illetve a logoban benne van a wordpressre való utalás, de nagyon jó lett az oldal.:)a theme helyett írhatsz témát is.











Gondolom a tagság az a regisztráció akar lenni.:slight_smile:











brandwordpress esetén a wordpress cuccokat érdemes lenne kiegészítőkre cserélni mivel saját cégem is van így ez nekem kicsit zavaró a lényeg az az hogy úgy kell fogalmazni azon célcsoport nyelvén akiket megcélzunk mert a cuccok meg ezek egy fiatalokat megcélzó célcsoport esetén még elfogadható,ha a célcsoport a különböző cégek akkor ez a megfogalmazást elkerülném. itt is azt vettem észre mint a honlapdesing esetében hogy egyes szavak angolul van beírva . írtad is hogy angolul keresel rá de ilyen esetben úgy kell leírni mint ahogy egy hozzá nem értő laikus keresne rá. az oldal nem rossz csak ügyelj arra hogy úgy kell fogalmazni annak a célcsoport nyelvén akiket elszeretnél érni. az oldal kinézetével nincsen gond. :slight_smile:

blackbird, nem én keresek rá angolul, hanem elemzem a kereséseket (adwords keyword tool, webmaster tool, analytics, stb.). És ezt legalább kéthetente megteszem. Ha a hozzá nem értő laikusok majd magyarul keresnek rá, akkor majd magyarosodik… A kezdőlapot is levettem már emiatt. Igazad van, a tagságot át fogom írni regisztrációra.











Köszönöm a véleményezésed.

ja ok :slight_smile: seozáshoz rakd be a meta részébe amiről az oldalad szól és könnyebben megtalálnak:)

A meta descriptionnak már nincs szerepe az oldal helyezésében, ezt ár a google is megmondja. Ezt csajk úgy kitérésként mondom.

Kevered a keywords-el, a description-nek még továbbra is van szerepe, csak igen csekély. :slight_smile: