Valami sablonhiba, amire nem tudok rájönni....

Lenne egy kérdésem a TUDOROKHOZ!!! (már, ha szabad) Valamit annyira elgányoltam, hogy a hozzászólások hófehér mezőjébe csak fehér betűvel lehet írni. Már átnéztem több css fájlt, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy hol kell ezt módosítani. Tudnátok nekem ebben segíteni, vagy akár megmondani, hogy hova, mit kell beírnom??? Hálás lennék érte smile.gif Valamint nagyon hálás lennék egy magyarított "vendégkönyv-bejegyzős-üzenetküldős-php-ért… smile.gif

style.css

















.comments input[type=text], .comments textarea {





font: 1.2em ‘Comic Sans MS’, Comic Sans MS, Comic Sans MS;





padding: 3px;





color: #ffffff; <=== EZ FEHÉR!!!





}











fekete = 000000

Hálás-hálás köszönet! Tudtam, hogy valami ilyesmi gond lesz, csak már annyira belezavarodtam, hogy gondoltam, inkább megkérdezem, mit csinálok hülyén!!! Pusszantás! smile.gif

hencida,





könyörgöm legalább a Comic Sans-ot változtasd meg, ez nem betűtipus hanem fegyver…

méghozzá tömegpusztito! :slight_smile:





a blogod 7 hibát dob alapból, persze igazamiigaz alapon ebböl az átlag user nem lát egyet sem. vannak furcsaságok a kódban amiket nemigazán értek, de valószinü ezért az extra is felelös.





a szines betükre kitalálnék valami koncepciót. föleg a zöld alapon.





további sok sikert!

Norbi! Mi a baj a Comic Sans-sal??? Nekem teccikkkk… smile.gif





Pryus! Mint írtam, tök’ kezdő vagyok! Felvilágosítanál, hogy mi az a 7 hiba??? Milyen érdekes ez a hetes szám… smile.gif

itt vannak a html/xhtml hibák





itt pedig a néhány CSS prücök

Köszönöm, bár az igazság az, hogy sajnos ezekből mukkot sem értek… bigsmile.gif Nem baj, azért rámászok és megpróbálom kijavítgatni a hibákat! Lenne még egy kérdésem! Mit kell tennem ahhoz, hogy ha valaki rámegy az oldalra, azonnal megszólaljon egy aláfestőzene, amit egyébként ki lehet kapcsolni, de automatikusan indul a kezdőoldallal? HOvá tegyem a kódot és mi legyen a kódban??? A válaszokat előre is köszönöm…