Üzenőfal

Hali, kéne mégegy kis segítség:)





Szeretnék egy olyat az oldalamra mint a phpnuke-nál van ott oldalt az az üzenőfal. Meglehet oldani? Én sehogysem találtam erről semmit!





Üdv,Attila

Nah nagynehezen találtam 2-t is.





Most próbálkozok de ittvannak hátha másnak is kell:D





http://wordpress.org/extend/plugins/wp-addonchat/





http://wordpress.org/extend/plugins/wp-wall/screenshots/

Én a wp-wallt láttam egészen sok helyen.

Most feltelepítettem egész jó ki cucc! :slight_smile: Már csak egy bajom van, hogyha képet rakok be a bejegyzésekbe akkor azt úgy szeretném hogy a főoldalon megjelenjen az első kép de a többi csak akkor jelenjen meg ha tovább olvassák. jelenleg egy kép se jelenik meg csak a szöveg :S :smiley:

php nuke hoz képest ez egy kicsit több agyat igénylő rendszer, az egyszerű telepítő ellenére.





kezdj el olvasni a “tovább” > tag után…

hát az biztos :slight_smile:





A fősablonban nézelődtem, ott megis találtam a tovább feliratot de taget nem.

Valaki tudna akkor segíteni ebben nekem? :slight_smile:

A more tagot a bejegyzésben kell elhelyezned.

oks, bemásoltam a behegyzésben ezt a kódot az első kép utám vagy utolsó kép után is, de nem megy :S

http://codex.wordpress.org/Customizing_the_Read_More

Üdv











A honlapomon egy csomó kép volt,de oda vesztek.Mivel a kép tárhely,amit használtam már nincs.A segítségeteket kérem tudtok egy jó képfeltötltő tárhelyet?(amit az elkövetkező időben nem törlik)És a képeket amit felrakok azt se töröljék.

egyszerű megoldás:





feltöltöd pld extrához, vagy akárhova és beteszel egy index.php-t ami listázza a tartalmakat.

Extrához új tárhely regisztráció szünetel, bár ez engem nem tölt el túl nagy sajnálattal.











Ha lesz rá igény ösze tudok hozni egy képfeltöltős oldalt, mert aug-tól korlátlan tárhelyem lesz.


Kislakki wrote:

Üdv





A honlapomon egy csomó kép volt,de oda vesztek.Mivel a kép tárhely,amit használtam már nincs.A segítségeteket kérem tudtok egy jó képfeltötltő tárhelyet?(amit az elkövetkező időben nem törlik)És a képeket amit felrakok azt se töröljék.








flickr, picasa, skydrive, stb.

Üdv!











Nem kicsit elrontottam valamit. Szerintem azt hogy a wordpress oldalnévhez a másikat. Most van egy html valamim, amin nincs adminisztrátor link, így nem tudom visszaállítani sem. Néztem mindenhol adminfelülethez linket, de nem leltem… Kérném a segítségeteket!

Megoldottam! Mysql alól töröltem mindent, majd újratelepítettem a wordpress-t a tárhelyre.

oldalad.hu/wp-admin vagy oldalad.hu/wp-login. Milyen link kell ehhez?

Üdv











Szeretnék egy jó kis kép tárhelyet,ami krolátlan.Vki tudna ez ügyben segíteni?

Nekem korlátlan a tárhelyem augusztustól, most csak 20GB-s de ehhez a mysql is szükséges tehát meglátom érdemes e képfeltöltési szolgáltatást indítanom.

Új net, új gép, új regisztráció. Régi netem megszüntettem, régi gépem kidobtam. Ezzel együtt sok sok oldal regisztrációm is. Ide is visszatértem. Mostantól újra belevetem magam a wp- tanulmányozásába.