Utolsó simítások az új WordPressen

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) Utolsó simítások az új WordPressen című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: Utolsó simítások az új WordPressen]

Kedves DjZoNe !

Ha rám gondolsz, mint új tag, akkor inkább növekedni fog a verejték; hisz’ egy újonc mindenképpen igyekszik minél több gondot okozni.

Most például indulok a reszelőzsírért, hogy a fordítást jól megreszelhessük ! :slight_smile:

Részemről is igyekszem komolyan venni a feladatot, hogy rajtunk aztán ne múljon…

Rád gondoltam :slight_smile:

(egyébként ma találtam gépelési hibát! :))

Csak kapkodom a fejem.
Nagyon pörögnek a wordpress háza táján. Az ember alig szokja meg az új változatot, már jön is a következő.

Ez nem baj, sőt jó is, csak figyeljen az ember, hogy uptodate legyen.

A magyar fordításhoz meg sok sikert, és kitartást!

Szerencsére a rendszer mindig figyelmeztet a frissítéseke.

Elképzelhető, hogy ha már magyarítással foglalkozik a tisztelt szerző, nem ártana némi gondot fordítania a helyesírásra. Ajánlom bármelyik helyesírás-ellenőrző programot, nem csupán postolás, hanem a fordítás letölthetővé tétele előtt is.

Nem kötelező használni a fordítást, ahogyan ide írni sem, szerintem.

Kritizálni a legegyszerűbb, mert nem neked kell hajnalokig dolgozni rajta. De ha gondolod, és tényleg segíteni akarsz, és nem csak fikázol, nézd át mind a közel két és félezer kifejezést, és küldj egy hibalistát.

A szarkazmusodra, pedig végképp semmi szükség.

DjZoNe ! Nyugi !

Exer ! A hibajavítások folyamatosan történnek, egy-két nap alatt lefordítani, majd folyamatosan karbantartani a szövegeket - elég nagy teljesítmény. Van benne ugyan hiba, de jellemzően elütésből származik, amikor az ember robog, hogy mielőbb segítsen.
A legsúlyosabb hibákat szedd össze, dobj egy levelet és javítva lesz.
Persze az sem ártana, ha mindig a legfrissebb verziód lenne meg, mert abban már csak annyi hiba van, mint továris Hitlerben a jóindulat. :wink:

Amúgy K2 téma sidebar managerével problémák vannak, remélem mielőbb javítják majd (a K2 fejlesztői).

Szerencsére gyorsan szoktak reagálni a frissítésekre.