Üres oldal bejelentkezés után

Sziasztok,



Az imént frissítettem a 4.0-ás verzióra, azóta nem tudok bejelentkezni. ahogy túl vagyok a bejelentkezésen, egy teljesen üres lapra kerülök, és a világon semmi sem történik. Nincs meg a kezelőfelület, semmi, zéró. A blogom teljesen jól mödik, nincs a világon semmi probléma vele látogatóként. éppcsak belépni nem lehet a kezelelületre. Mit csináljak? nem vagyok sem rendszergazda, sem web guru, csak sima felhasználó. Frissítettem egy csomó más dolgot is, de azokkal nem volt semmi gond.

Ennyi, köszi

Valami biztonsági bővítményt is frissítettél?

Próbáltad üríteni a böngésződ cache-ét?

Próbáltad másik böngészővel?

Próbáltam firefoxszal, chrome-mal, előzmények, cachek törölve, eredmény ugyanaz…

Valószínűleg volt biztonsági bővítmény is frissítve, de nem tudom miféle, nem látom most különben pedig csak ráklikkeltem a frissítések letöltése gombra ahogy szoktam, és ennyi. Eddig ugye nem is volt ezzel baj.

2 dolgot próbálj meg:

  1. WP 4.0 letölt hivatalos oldalról, ftp-n feltölt. (felülírással), majd Ctrl+F5 nyomkodással próbáld elérni az admint.
  2. Próbáld a weboldal.ad/wp-login.php -t elérni, ott belépni, majd felső menubárban bejutni az adminban.
  3. FTP-n keresd meg a wp-content/plugins mappában a biztonsági bővítmény mappáját, majd töröld/nevezd át.