üres Facebook poszt

Sziasztok!











Olyan kérdésem lenne, hogy egy ideje nem jelennek meg a blogomhoz tartozó facebook oldalon a bejegyzéshez tartozó thumbnailek és a cím, megosztásnál.





Valami miatt a wordpress nem küldi ki az infókat. Próbáltam linkelni más wp oldalakról, az működött.











Okozhatja plugin, vagy a wp frissítése?











így néz ki:





ez a facebook marhasága.





épp ma vettem észre, hogy az egyik új postomat képtelen volt beolvasni.











add oda neki eredeti permalinkkel a bizonyos postot, azaz /?p=1234 formátumban, utána menni fog a beszédes link is…

Nekem is ugyan ez a problemam. 2napja minden tokeletsen ment mostmar nem mutat semmit…





Sikerult megoldani a problemat?

Joreggelt!











Nekem is ugyan ez a problemam.Nem jelenik meg csak a "post"cime.Pedig a kepen lenne a hangsuly.Mit lehet csinalni mar vegig probaltam az osszes plugint. Az elejen ment de utana mindegyik feladta a harcot.Valamit a wordpress allitasoknal kene modositani mert nekem ugy tunik hogy igen.

alapvető, facebooknak szükséges meták meg vannak adva?

Ha nem akarsz mindenáron plugint használni, akkor a single.php-ba a loopon belülre beszúrhatod ezt:









Code:

<iframe src="http://www.facebook.com/plugins/like.php?href=&layout=standard&show_faces=false&action=like&colorscheme=light&height=35&width=450" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; height:35px; width: 450px;" allowTransparency="true">





A "show_faces"-t értelemszerűen true-ra állítod, ha kellenek a lájkolók kisképei, ugyanígy a height és width értékeket is nyugodtan lehet módosítani. Nekem ezzel most műkszik rendesen.

Mi kozze szurjam pontosan? mert nekem nem akar menni sehogy error-t ir ki…









Code:

<?php

/**

* The Template for displaying all single posts.

*

* @package WordPress

* @subpackage Graphene

* @since Graphene 1.0

*/



get_header(); ?>



<?php

/* Run the loop to output the posts.

* If you want to overload this in a child theme then include a file

* called loop-single.php and that will be used instead.

*/

get_template_part('loop', 'single');

?>





'mano' wrote on '2011-09-20:




alapvető, facebooknak szükséges meták meg vannak adva?





Itt pontosan mire gondolsz? Eddig ment de valamit atalithattam a dashboard on es azota nem mutat kepet a wall-on.....

'Sztufi' wrote on '2011-09-20:




Mi kozze szurjam pontosan? mert nekem nem akar menni sehogy error-t ir ki......








Akkor neked a loop-single.php-ba kell, mert a loop eszerint a te sablonodban egy külön fájlból fut.

[off]





kódot pedig…





A szerkesztőben van egy kis ikon:





így néz ki:





Ha rákattintasz ilyet dob ki:





[ code ][ / code ]





Ezek közé írod a kódot amit bemásolsz:





[ code ][ / code ]





És ha használod akkor ilyen lesz belőle:



Code:






(fent a példa kedvéért beraktam szóközöket, azok természetesen nem kellenek a [ után és a ] elé valamint a /mögé sem..)


Ajánlom figyelmedbe:


http://www.bbcode.org/reference.php


[/off]

nem talatam ilyen icont a szerkesztobe es loop-single.php sincs csak sima loop abba meg nem enged bele nyulni.

Sztufi, hgrg itt a fórumon beszél a gombról.





Pontosan melyik sablont használod? Minden sablonfájl módosítható, pl. FTP-n keresztül.

Jah bocs annyira bele vagyok merulve hogy nem figyeltem.





“Graphene 1.4.1 by Syahir Hakim”











Eddig ment minden kb 1 oraja nem akar mukodni.Nem lehet h atalitottam valamit?

https://developers.facebook.com/docs/share/











https://developers.facebook.com/docs/opengraph/

Pedig a loop.php lesz az.











Más: ha kb. egy órája romlott el, akkor javaslom, hogy várj vele mondjuk egy napot. Az is lehet, hogy a hiba a Facebooknál van (szokott köhögni), szóval nem kell rögtön kalapáccsal esni a saját cuccodnak, lehet nem is nálad van a gikszer. Főleg, hogy ahogy olvasom, másnak is köhög. Szóval szerintem relax, aludj rá egyet.

mano, próbáltam az alapértelmezett permalinkkel, de nem segített sajnos