Új Wordpress oldal költöztetése

Adott egy régebbi WP-es oldalam, amit én készítettem 3 éve. Mondjuk legyen ez a valami.hu.
Szeretném megtartani a domain nevet, de megvásároltam a Divi-t és ezért szertnék egy új WP oldalt készíteni.
Arra gondoltam, hogy nem a régire építem rá az újat, mert egyrészt szeretném, ha a régi dolgozna, amíg az új elészül, másrészt sok bővítménnyel és egyébbel dolgoztam, ami bekavarhat.

Szóval a lépéseim a következőek lennének:

  1. A régi WP tartalom elmentése.
  2. A régi adatbázis elmentése.
  3. Új kiegészítő tartomány (addon domain) készítése a home könytárba. Pl. valami2.hu
  4. Az addon domain-ra telepíteni a Wordpress-t a cPanelből. Itt úgy látom, hogy automatikusan készít is egy új adatbázist nekem. Jól látom?
  5. Elkészítem az új WP weboldalt a Divi sablonnal valami2.hu honlap címmel.
  6. Törlöm a public_html könytárból a régi WP oldalt. - valami.hu
  7. Áthelyezem a public_html könytárba az új WP oldalt. - valami2.hu
  8. Átjavítom a WP-ben a Beállítások/Általános fülön a Wordpress cím és Honlap címnél a https://valami2.hu-t valami.hu-ra.

Kérdések:

  1. Minden lépést rendben van így, és nem kell mást csinálnom ezen kívül?
  2. Az új adatbázis automatikusan készül a WP felrakásakor, amikor a cPanelből indítom a telepítést?
  3. Kell-e a wp-config.php-t szerkesztenem? Gondolok itt a

/** Adatbázis neve */
define(‘DB_NAME’,

/** MySQL felhasználónév */
define(‘DB_USER’,

/** MySQL jelszó. */
define(‘DB_PASSWORD’,

/** MySQL kiszolgáló neve */
define(‘DB_HOST’,

sorokra.

  1. A honlap címeknél minden rendben lesz, nem kell erre valamilyen külön bővítményt használnom WP-en belül?

Szia!

Ha felhívsz most vagy 0-24, akkor segítek ingyen 15 percet - az alatt feltehetően a végére is jutunk.

+36-20-4242498  sms@szepe.net  skype: szepe.viktor