Új tárhelyre költöztetés, csak a főoldal működik.

Sziasztok!











Lementettem az anyagot, az adatbázist. Ugyanarra a domain névre került át egy új szerverre. (Ugyanaz a szolgáltatató.)





Ugyanaz az adatbázis, jelszó, wp jelszó, minden.





Mindent feltöltöttem az új helyre.





Dokumentum azt mondja, ilyenkor semmi dolog, minden fut rendben tovább.





A főoldal bejön, utána minden aloldal 404 hiba.





Be akartam lépni WP-be, a /wp-admin -re is 404 hiba jön be és átirányít a szolgáltató oldalára. (Theme my login-t használok.)











Van ötletetek, mi lehet a gond?

permalink hiba, adatbázisban kéne áttúrni és beállítani alaphelyzetre.

Köszönöm, egy kicsit részletesebben tudnál segíteni?





Mit keressek? És hol?

Szerintem elég ha FTP-n törlöd a .htaccess fájlt.

Köszi, de a kérdésem még mindig maradt: Azt hol találom?





Átnéztem a könyvtárakat, még az adatbázist is.











Lehet, hogy nagyon kezdő a kérdés, de ha egyszer itt akadtam el. :frowning:

Fogod pl. a Total Commander-t (TC), FTP-vel csatlakozol az oldaladhoz, a TC-ben az FTP fülre kattintva, felülről a negyedik: FTP rejtett fál látszik. Rákattintasz, majd a szerver-oldali ablakban meg fogod látni a .htacces nevű fájl abban a könyvtárban, ahova a WordPress-edet telepítetted.





Mezei, nemes egyszerűséggel töröljed, majd FTP-ből kilépsz, oldaladra a böngészővel belépsz, majd az admin felületen a Permalink résznél létrehozod a számodra szükséges formátumot, mented. Kilépsz az oldaladról, törlöd a böngésző gyorsítótárát (Firefox-ban Ctrl + F5), aztán ránézel az oldaladra.

Köszönöm, de megnéztem winscp-vel, total commanderrel, windows commanderrel, filezillával, de nincs meg.





Sajnos csak .htgroup és .htpasswd file van a főkönyvtárban.





Nekem a htdocs könyvtárban van az anyagom.











Most még próbálkozom a szolgáltatónál is, hátha van ötletük.

szia.




  1. plugins foldert nevezd át > kikapcsolod vele az összes plugint mivel nem bírja behívni őket…





    hátha…





    htaccess-nek meg elvileg rejtett file-ként ott kéne lapulnia ha használtál permalinkeket korábban (közvetlen link, linkjeid ilyenek pl posts/sanyinenikutyuskaja )

Egy költözés után (más domain-re és más adatbázisba) nálam is csak a főoldal működött, az aloldalak nem. Az itt kapott ötletek alapján mindössze annyit tettem, hogy a Beállítások/Közvetlen linkek beállításai-ban csak a módosítások mentésére nyomtam, ettől teljesen megjavultak az aloldalak.

mivel gondolom nem volt generált htaccess fileod :smiley: