Új támogatás oldal

Sziasztok!

Van egy jó ötleted, mivel kéne még az oldalt kiegészíteni, esetleg jobb ötleted támadt? Ne hagyd magadban! :slight_smile:

Egy jó magyar fordítói guide az jól jönne.
Több Ügyfélnek is építettem már Wordpress oldalt, ahol valamilyen témát vagy bővítményt kellett használnom és mivel az Ügyfeleim zöme magyar volt ezért elvárás volt a GUI magyarítása a bővítmények esetében.
Ilyenkor sokszor szembe találtam magam azzal a kérdéssel, hogy egy adott kifejezést hogyan kell és érdemes magyarítani, mert ebben lehetnek eltérések, ugyanarra az angol kifejezésre.
Jó lenne egy szótár oldal, ahol a magyar core wp fordítók kőbe vésnek kifejezéseket, hogy egységes legyen. Illetve valamilyen csapat interfész is jól jönne, hogy ki mit fordít éppen. Ez esetleg segítene is kis csapatokat alkotni.

Van egy ilyenünk:

2 éves, át kell nézni, hogy mennyire naprakész. Átolvasom este.

2 kedvelés

Köszönöm, remek!
Akkor jövök fordítani meg projektezni :slight_smile:
Ha lesz további kérdésem, akkor jövök.

Á.

2 kedvelés

Igen, Laci van jobb ötletem, a régi jobb volt ettől is :slight_smile: Nem az előző fórum verzióra gondolok, hanem amit jó sok évig használtunk elégedetten és a lecserélése után visszasírtunk…

Egyébként ebben nincs nickname? Így 10 évvel később az Andrea már jobban tetszene :slight_smile:

ÁÁÁ, IPB soha többet! Vagy 10x biztosan feltörték mire meguntam. :slight_smile:

Le lehet cserélni a nick-et: https://tamogatas.wphu.org/u/seonyar2008/preferences/account

Akkor is kényelmesebb felület volt, ha sokszor törték :slight_smile:
Oda eddig is be volt írva… Ez most egy teszt, hogy a rámentésre lecseréli-e.

Úgy látom beragadtam az adatbázisban :slight_smile:

Írd meg milyen usert szeretnél :slight_smile:

user: Andrea
De ha minden kötél szakad, jó kisbetűvel is :slight_smile:
Köszi.

pedig nagyon nyomtad azt a '08 -as versenyt :wink: