Új oldal a családban: WPM.hu “És ez is WordPress!"

Szinte azonnal moderáljuk őket. Jelenleg még készül a beküldéskezelő rendszer, ahol látni fogod a beküldéseid állapotát. Ha még azóta se került ki, akkor írj privába és megnézzük :slight_smile:

Azért van egy-két ferdítő is az oldalon, akik állítják, hogy saját maguk fejlesztették a sablonjukat, vagy annak bizonyos részeit, pedig ez sok esetben nem igaz.:slight_smile: Egy laikust még könnyen félre tudnak vezetni, de a hozzáértő szemek látják a turpisságokat…:smiley: Szerintem ezt is figyelembe kéne venni, vagy valamilyen módon elkülöníteni a valóban egyedi fejlesztésű sablonokat a gyári megoldásoktól. Vagy ez hülyeség? :slight_smile:

Szerintem nem sok ember dolgozik teljesen nulláról egy-egy weboldal fejlesztésénél. :slight_smile:





Legalábbis én nem :smiley: :wink:

:slight_smile: Hülyeségnek nem hülyeség, de ezt biztosan nem tudjuk ellenőrzni! :slight_smile:

Azért a korrekt sablon-gyárosok saját framework-ot csinálnak, aztán hogy azt hányszor adják már az ő dolguk…

Az is nagy kérdés: mit nevezünk fejlesztésnek? Ha egy gyári sablon hibáját helyrehozza valaki, akkor - akár - arra is mondhatjuk, hogy fejlesztés.











Az is valamennyire az, ha a gyári sablont kicsit, vagy nagyon átszabja valaki.











Ha csak logócsere történik a fejrészben, ilyen elv szerint lehet azt is fejlesztésnek hívni, de nem vesszük annak. :slight_smile:











Ha észleljük, hogy nyilvánvalóan ez utóbbi történt, akkor kihúzzuk (ha beírta magát). Mi sem ismerhetjük a pár tízezer gyári sablont.











Azt el kell hinni, hogy ezután is a legjobb tudásunk és erőnk szerint tesszük ezt a dolgunkat is. :slight_smile:

Nem szabad ebből hiúsági kérdést csinálni. :slight_smile:

Androidon van egy-két bug az ajánlóra rácsúszik pár menüpont és ezért használhatatlan. Nem tudom mennyire tartjátok fontosnak, hogy mobilon is használható legyen az oldal, de gondoltam szólok. :slight_smile:

Köszönjük szépen a jelzést!











Tudom, nem vigasz, de az iPhone-on is ez a helyzet. Erről specel tudunk, Lacinak fel van írva a szögelni valók közé. :slight_smile:

Én elég rendszeresen futok bele ilyenekbe:









Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_item_quantity() in /usr/www/users/topren/WPM.HU/wp-content/themes/WPM-ezisep.ver.0.3/inc/single-review.php on line 444







Most legutóbb pl. ennél: http://wpm.hu/oldalak/parkocka-hu/







És van egy olyan sejtésem, hogy a BebasNeue fontnak nincsenek hosszú ékezetes karakterei, de legalábbis egy “Ő” hiányt kiszúrtam az author oldalon :slight_smile:







Részletes pontozást amúgy mindegyik beküldött oldal fog kapni előbb-utóbb? Mert én is beküldtem egyet, de még csak olvasói pontozást kapott.





Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_item_quantity() in /usr/www/users/topren/WPM.HU/wp-content/themes/WPM-ezisep.ver.0.3/inc/single-review.php on line 444











Most legutóbb pl. ennél: http://wpm.hu/oldalak/parkocka-hu/











És van egy olyan sejtésem, hogy a BebasNeue fontnak nincsenek hosszú ékezetes karakterei, de legalábbis egy “Ő” hiányt kiszúrtam az author oldalon :slight_smile:











Részletes pontozást amúgy mindegyik beküldött oldal fog kapni előbb-utóbb? Mert én is beküldtem egyet, de még csak olvasói pontozást kapott.

Nincs , vagy nem megfelelő az oldal RSS csatornája. Asszem. :slight_smile:











Majd mindjárt jól lepontozzuk, ha kéred. :smiley: :smiley:











Egyébként, félre a viccet: A stoppolás folyamatos - már amikor éppen akad rá idő Lacinak. A pontizással hasonló a helyzet, folyamatos a haladás, de még lesz mellé még más is.











A hibajelzéseket szívesen fogadjuk, a többihez meg kicsi türelmet kérünk, haladunk. :wink:

Üdvözöllek Patai László úr!





Elnézést, hogy ide írom mint levél, de 2x próbáltam privátba küldeni, de nem megy el az üzenet és ezt írja ki:"





A következő hibákat találtuk:





[font=helvetica, arial, sans-serif:3unjw217]Választanod kell a címlistából, vagy be kell írnod a felhasználó teljes nevét.[/font:3unjw217]





[font=helvetica, arial, sans-serif:3unjw217]Ez a magánüzenet nem került küldésre[/font:3unjw217]"





természetesen a címzettnek kiválasztottalak így nem értettem mi a probléma…











Ezen a Linken írtam a fórumban, hogy a már beküldött oldalam nem látom az új oldalatokon.





Most 2 napja kb beküldtem még egyszer, de most a webes felületen. Továbbra sem látom, hogy





felkerült volna a wpm.hu-ra. Azt írtad értesítselek, ha ez így lenne. Nem tudom, hogy az oldalam





ezek szerint vagy nem üti meg a mérce alsó skáláját vagy elkallódott valahol az üzenetem a bitek között. :smiley:





Nem fogok megsértődni, ha azt mondjátok esetleg, hogy nem jó az oldalam, de szeretném valahogyan ezt megtudni,





hogy a jövőben legalább mit csiszolgassak rajta, hogy jó legyen az. Tudom sok a munkád Neked is és nem csak Én vagyok a világon





ezért türelmesen várok a válaszodra, amit előre nagyon meg is köszönök!





Üdvözlettel:





László Viktor (szemcse)

Szervusz Lazarevics!











Köszönjük! Laci műtét alá fogja venni; valamiért nem kívánja az igazságot, ezért ideiglenesen levettem. :frowning:

Javítva.


'szemcse' wrote:




Üdvözöllek Patai László úr!


Elnézést, hogy ide írom mint levél, de 2x próbáltam privátba küldeni, de nem megy el az üzenet és ezt írja ki:"


A következő hibákat találtuk:








email: x@readvert.hu