Új megjelenést kapott a wphu.org

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) Új megjelenést kapott a wphu.org című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: Új megjelenést kapott a wphu.org]

Nagyon jóóó lett!! Gratulálok! Sokkal méltóbb az új kinézet a WordPress-hez! Csak így tovább!

Ezt a nem tudunk bejelentkezni dolgot, hogy érted? Mert elvileg be vagyok lépve (/wp-admin-ba be tudok lépni), mégis ki kell töltenem a hsz beküldésénél a név, mail, mezőket.

Húúú! Nemrégen indult, és már 83-an olvasták a hírt, és van 3 hozzászólás…

Mivel én közismerten szűkszavú vagyok, ezért egy külön cikket írtam a saját blogomon: http://www.sakraft.hu/2008/10/megujult-a-wordpress-magyarorszag/

Gratulálok, szép és küzdelmes munka, ami - a hibajavítások után - egy szakasz vége, és egy újabb kezdete is egyben.

Nekem nagyon tetszik, gratula hozzá! :slight_smile:

Valóban nem lett rossz, de még lesz vele munka, ahogy látom :wink:

Nem rossz, gratula, meg is írtam én is a tutit. Köszönjük!

Charlie: Nem kell kitöltened amennyiben az adminba bejelentkeztél, automatikusan kitölti, próbáld majd ki.

Kicsit bugos ez a komment rész. Napokban láttam egy “Drupálos” komment plugint, du. megcsinálom :slight_smile:

Gratulálok a munkádhoz Laci! Szerintem ez így profi, összhangban a wordpress.org-al

Nagyon szép lett, gratulálok!

remek, köszönjük szépen :slight_smile:

Szép munka, grat!

Méltó nemzetközi testévéréhez. :wink: Köszönjük szépen.

Köszönjük!

Nem tudtam hova írni, ide írom: lehet a Gravatarral csalni :stuck_out_tongue: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

huha, beírtad matt e-mail címét és most nagyon okosnak gondolod magad? :stuck_out_tongue: