Új Joomla! Blog

Elkészült ma reggel a blogom új verziója. Milyen lett? :slight_smile: Aztán csak őszintén, abból lehet tanulni…











http://blog.joomla.hu/

Ez nem egy ingyenes blog dizájn? Tegnap éjjel nézegettem őket, s mintha akkor láttam volna egy ilyet… :slight_smile:





Ha tévedek, akkor bocs. Amúgy ez inkább hajaz a joomlára. Három szóval: jól néz ki.

Jól biza, bár nekem vmiért a Joomlahu történeténél is az archívumot hozza ki :frowning: és a “rólam”-nál is… a firfox szórakázik???











update: pár perccel később már oké volt :slight_smile:

Dede free sablon :slight_smile: Archívumot csináltam és azért akadozott picit.

Huhhh, már azt hittem, meghülyült a tűzróka…

Nekem egy kicsit túl élénk ez a fekete-narancssárga kombó, de egyébként kényelmes és átlátható. Egyedül a permalinkek hoverét írnám át, ez a világoskék valahogy egyáltalán nem illik az összképbe.

Laci, szerkesztgeted? Live redesign? mert egész késő d.u., meg este így nézett ki:





Kes ürítést javaslok :slight_smile:

Volt “kes-fló”… :slight_smile: azért is csodálkoztam. de késő estére már virított az új dizájn. meg is sasoltam, igen tetszetős, ha nem mondtam volna még :slight_smile: Bár az előző is nagyon tetszett!!!

Nekem tetszik a megjelenés és aktív a posztolás is, csak a google linkegység nem illik a lapra szerintem.