Új fórum Invision Power Board alapokon

Szerettünk volna a WordPress magyar közösségének kedveskedni egy új, sokkal fejlettebb fórum rendszerrel, így váltottunk Invision Power Board motorra. Igyekeztünk a lehető legkevesebb problémát okozni a konvertálással, de azért maradtak itt-ott apró hibák, de ezeket igyekszünk gyorsan kijavítani.











Minden korábbi felhasználónak új jelszót kell kérnie.

Hát, egy kicsit zsúfolt így elsőre…











OpenID belépés nem lesz, ha már Facebook van?


'charlie' wrote on '2009-09-08:




Hát, egy kicsit zsúfolt így elsőre...





OpenID belépés nem lesz, ha már Facebook van?











de az is van. bekapcsolom

meg akkor már a quickboxot is. vagy legalább opcionálisan.











meg valami kis halovány keretet a hsz-ek bal és jobb széléhez? meg fehér háttér helyett egy picikét sötétebb háttér.











szerk: meg ahogy nézem az idézéseknek anniy, ezzel valamit kéne kezdeni. meg mi az, hogy newbie :smiley:


'charlie' wrote on '2009-09-09:




meg akkor már a quickboxot is. vagy legalább opcionálisan.





meg valami kis halovány keretet a hsz-ek bal és jobb széléhez? meg fehér háttér helyett egy picikét sötétebb háttér.








Állítgatom :) jelenleg az idővel küzdök.

[s:2ja8nlk3]más IPB-kben lévő dolog ami jó: főoldalon nem a topik szerzőjének, hanem az utolsó hsz küldőjének neve szokott lenni.[/s:2ja8nlk3]











szerk.: most látom, hogy így van











fordítás: töltési quota-ból.











ez így gáz. magyarul kvóta. az 500k is gáz :smiley:

Igen, ezeket javarészt tudom. A fejlesztői verzióban be is állítottam szépen, csak a konvertálás miatt mindent állíthatok újra 0-ról. Addig is gondoltam bekapcsolom.

szerző neve mellett mindenhol van kis kép () de sok helyen ez szétnyomja a kis dobozt. pl. új tartalom megtekintése

Sirály - bár engem nem engedett be a korábbi jelszavammal. Sebaj, legalább az “elfelejtett jelszó” funkció tökéletesen működik. :slight_smile:

hozzászólásnál szerintem a balra igazítás jobb a felhasználó információinál (avatar, stb.)

Ezt írtam is hitelten. :stuck_out_tongue:

NA van gyors válasz :slight_smile: Viszont egyenként be kell állítani minden fórumnál. Ejj :slight_smile:

Izééé, akkor mikor próbáltam, még nem volt kiírva - de feltaláltam magam :stuck_out_tongue:





Apropó - gyors válasz a topic alsó részén…, úgy de úgy hiányzik :ph34r:











ui:





Mennyiért lehet ilyen fórumot kapni? Magyar nyelvi fájl is van hozzá? Nekem kell egy ilyen…











ui2:





Laci.





Hogy??? Ez a fórum kitalálja mit akar az user??? :o











Na, most valami szőke macára gondolok… Hallod Laci!!! :smiley:

Nem vészes az ára: http://www.invisionpower.com/products/board/





És van fordítás hozzá, a support fórumban lehet letölteni.

Vaze…, az előbb csengettek, nyitom az ajtót: egy szőke nő áll ott, és azt mondja:




  • Szia hitetlen. Maca vagyok! Laci küldött, beengedsz?











    Ehhh, most akkor én egy kicsit L, majd jövök :smiley:





    Ja laci! Most egy zsák pénzre gondolok! :lol:

Standard License: $149.99





Egy weblapra, vagy korlátlanul felhasználhatom?











ui:





Kipróbáltam:





Sem flood védelem nincs, sem hozzászólás összevonása :frowning:

Jó szórakozást, csak az asszony haza ne menjen :stuck_out_tongue:


'hitetlen' wrote on '2009-09-08:




Standard License: $149.99


Egy weblapra, vagy korlátlanul felhasználhatom?





ui:


Kipróbáltam:


Sem flood védelem nincs, sem hozzászólás összevonása :(








Egy oldalra. Mellesleg van hozzászólás összevonás és flood védelem is :)

Érdekel egy dolog. Mi is az ami miatt a PunBB-t le kellett cserélni és mi az amit a PressBB nem tud?

A punbb-t folyamatosan hackelgetni kellett, hogy jó legyen. Nagyon sok biztonsági problémája volt, ill. moderációval is gondok voltak.











A bbpress jó, csak még kell egy ki idő neki, hogy utolérjék a fejlesztők az új verziót. Most jött ki az új 1.0-s verzió és még nincs sok jó kiegészítő hozzá.