Új bejegyzéseknél pici értesítő ikon

Sziasztok!











Létezik egy plugin a wordpresshez melynek neve : NewPosts - http://wordpress.org/extend/plugins/newposts/











A plugin arra való hogy egy kis ikonnal jelezze a bejegyzéseknél ha azt még nem láttad. Feltelepítettem , kipróbáltam , ha törlöm a cookikat akkor (értelemszerűen) minden bejegyzésnél ott a kis ikon, viszont ha írok egy újabb postot és megnézem egy másik böngészőben egy másik felhasználóval akkor nem mutatja hogy az új lenne, próbáltam többféle böngészővel, és módszerrel de csak akkor működik ha törlöm a cookikat és újra megnézem akkor megjeleníti de azután már sehogy. Tehát a problémám egyértelmű, hogy tudnám megcsinálni hogy az új bejegyzéseknél megjelenjen az ikon?











Itt egy kép a pluginról működés közben (és egyben egy kérdés is) :

















A téma fájlom minden képhez ad egy szép nagy keretet, ez nem is lenne gond, viszont sajnos az értesítő ikonnak is ad, így élvezhetetlen (egyébként ha törlöm a formázást a styles.css -ben akkor nem is tesz rá keretet, és akkor valóban gyönyörű, de így randa. Próbáltam a border=“0”-t betenni a plugin (talán) erre vonatkozó részére de nem változott semmi. Erre lenne ötletetek ?











Vagy létezik más alternatíva?











Üdv





csaba