Tumbly sablon (bétateszt, function request)

Szervusztok,











igazából magamnak csináltam WordPress alá egy tumble-hibrid sablont (one-column), de gondoltam akkor már bedobom a közösbe. Itt elolvashatja a tudnivalókat és letöltheti, aki akarja (a demó értelemszerűen a saját blogom):











http://psztrnk.net/tumbly











Mivel elsősorban saját használatra készült, nem tömtem bele minden WP-funkciót, de végülis ezért linkelem, hogy szóljatok, mi hiányzik belőle nagyon, mit kellene beletenni mindenképpen, produkál-e hibát stb.











Megköszönném, ha (legalább) localhoston megnyomkodnátok. Thx.

én majd megnyomkodom, de tárhelyen. mert localhoston sose próbáltam, azt se tudom, hogy kell :smiley:

Örök hála. :slight_smile:

megnyomkodtam. megy ez jó olajosan :wink: priviben küldöm a linket :smiley:

hibát nem találok eddig benne. majd hétvégén még jáccok vele. de egy dolgot azért én nem bánnék, ha benne lenne: egy link lenn, amivel visszamegyek a vezérlőpultba :wink: mer mi van, ha tesztelés közben becsukom a dashboard fület. akkor nyomhatom a vissza gombot a gépen :wink: :smiley:

PS: (nem tudom szerkeszteni) én most véres verejtékkel nyomtam bele egy Dashboard linket alulra :smiley:


'varnyu' wrote on '2010-09-02:

egy dolgot azért én nem bánnék, ha benne lenne: egy link lenn, amivel visszamegyek a vezérlőpultba








Abszolút jogos, csatolom a módosított footer.php-t (és a letölthető pakk is frissült), belekerült a következő funkció:





Code:



<a href="/wp-admin/" title="Vezérlőpult">admin



<a href="" title="Bejelentkezés">login









Köszönöm, jöhet, ha van még észrevétel.