Tud valaki plugint írni?

Kedves Mindenki!











Pluginfejlesztőt keresek, aki érzi magában a képességet, ne habozzon emailt küldeni, ne ide irjunk, végülis nem igazi fórum téma ez.











Két dolog kellene: egy egyszerűbb meg egy bonyolultabb, de ennél van komolyabb termék specifikációm is, majd személyesen, azaz e-mailben.











Kiváncsian türelmetlenül izgulva tűkön ülve, körömrágva várom a leveleket…





Norbert

Ha már ilyen felszólításra bukkantam, nekem is kellene valaki, aki egy már meglévő plugint átír! :smiley:

Az ilyen plugin-írás necces dolog, nagy adag lelkesedés kell hozzá. Sima programozással, php-vel nem megoldható a feladat? Max nem lesz úgy telepíthető, mint egy plugin. Szerintem erre előbb lehet találni vállalkozót.





Mano, neked melyik plugint kellene átírni?

Épp ez a bajom, hogy vannak külső megoldásaim a feladatokra, de szeretném az egészet a wp-be integrálni (bekúszó réteg-ablak, newsletter szoftwer)…

Szia!











Aktuális még számodra ez a plug-in dolog. Én vállalok plug-in készítést. farkas.l@mediacenter.hu











Üdv.,




  • FL -

Heló Laci,











Most írtam épp emailben, hogy megoldódott a kérdés, de az emailcímedet elmentem, azért fehér holló a magyar pluginfejlesztő…











Norbi

Sziasztok!











Nekem egy olyan programozóra lenne szükségem, aki feltelepít nekem egy wordpress mu -t. Rendesen beconfigolja.











Ez eddig nem nagy dolog, de kellene nekem hozzá kiegészítés is, ami lehet készen is van már, de nincs nagyon időm megtanulni, erre vannak a profik.











Szóval ami mindenképpen kell, hogy a cikkek olvasottságával operáljon. Jutalmazni szeretném a népszerű cikkeket, amiket sokan olvastak el. Plusz az is érdekes lenne, hogy mennyi link mutat egy adott cikkre.











Aki tud megoldás keressen. Természetesn fizetek érte normális keretek között.