Tooltip? avagy <a href> title=" ez fog megjelenni" tag-je.

Sziasztok!











Szeretnék segítséget kérni. Alapvetően azt szeretném elérni, mint itt, amikor pl. a fő sáv alatt az egeret a “Wordpress témák ->” linkre viszem, akkor megjelenik: “Visszatérés wordpress témák” felirat. Alap böngésző tulajdonság a title=""-re. Én viszont azt szeretném, hogy mint itt az oldalaknál, ahol nem jelenik meg semmi, nem szeretném, ha a kategóriáknál, amikor a wp sablonom menüsorban listázza, ne jelenjen meg!!! Tehát nem szeretném, hogy kiírkáljon akármiket pl. “a kategória bejegyzései” stb…











Hol tudom átírni? Melyik PHP-ben kéne keresnem, hogy a sablon mikor új kategóriát készítek, ne csináljon automatikusan a href title="" tag-et?











A másik kérdésem, melyik a legjobb tooltip plugin? Amit már szeretnék esetenként megjeleníteni. Illetve abból a szempontból is, hogy melyik az, ha nem tudom törölni a title tag-et, amelyiket használom a kategória, oldal menüinél is? Mert nagyon rossz helyen jelenik meg az automatikus kis sárga buborék. Konkrétan kitakarja a lenyíló menümet, ami zavaró, hogy mindig megjelenik az a kis sárga.











Köszi.