Több, mint 8 millió letöltéssel világrekorder lett a FF3

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) Több, mint 8 millió letöltéssel világrekorder lett a FF3 című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: Több, mint 8 millió letöltéssel világrekorder lett a FF3]

Szerintem reális a 19-20%, remélem, hogy ez a jövőben emelkedni fog. Pont ezért tartom fontosnak, hogy minél több helyen találkozzanak a FireFox-al az internetezők. Ezért is írtunk róla mi is.

Hát ja csak az a baj, hogy egyes emberkék azt se tudják mi az a firefox és sajnos nem is lehet nekik elmagyarázni, mert vagy nem akarják megérteni amit mondasz nekik, vagy egyszerűen amikor valakinek mondjuk format után ezt teszem föl akkor sem használja. Laci téged nem szeret a gravatar?

:frowning: Valamiért nem, pedig minden be van állítva.

Mert az emberek az IE-n szocializálódtak - nálunk, itt, Magyarországon. Ezért nagyon szép eredmény, hogy 20 % körül jár.
Az meg nem szép eredmény, hogy hízik, memóriát zabál, és IE-allüröket vesz fel az FF… :frowning:

Az emberek túlnyomó többségét nem érdekli (és miért is érdekelné), hogy melyik mit csinál; ezt készen kapja, mire odaérsz hozzá, már megszokja, és nem látja a különbséget, hisz’ ugyanaz az oldal jön be neki is.

Lacikám !

Ha még nekem is bejön a Gravatarom, akkor valami kis bisz-basz nem jó nálad, az tutti. :slight_smile: :slight_smile:

Vagy csak tényleg nem bír a saját Gravatarod ? :wink: :slight_smile:

Probléma megoldva :slight_smile: Átírtam a gravatar megjelenítőt. Így picit nagyobbak a képek is.