Tinymce + custom css

Hello!











Az lenne a problémám, hogy módosítottam a témám css fileját úgy, hogy legyen benne egy bejegyzés, ami bizonyos tulajdonságokkal ruház fel mondjuk egy adott osztályba tartozó -t, tehát a

Ez itt saját módon formázott szöveg-hez hasonlót valósít meg. Ez tökéletesen működik is az oldalon, ha már postoltam egy cikket. De az érdekelne, hogy mit és hol kell módosítani, hogy a beépített grafikus szerkesztőben(tinymce) is megfelelően jelenjen meg a custom css kód szerinti adott részlet, tehát szerkesztés közben is lássam, hogy milyen formázást fog majd kapni a kész oldalon az a rész.











Bye: night[w]

bár én még mindig tesztelési és fejlesztési fázisban vagyok és még csak 212-m van a 127.0.0.1-emen, azon ezt így lehet megoldani:











keresd meg a quicktags.js-t, nyisd meg valami szerkesztővel (persze csinálj előtte biztonsági másolatot!) és azokat a részeket keresd, ami ilyenekkel kezdődik











edButtons[edButtons.length] =











elég sok egyforma ilyen rész lesz, és oda szúrd be ezt:











edButtons[edButtons.length] =





new edButton(‘ed_pfoo’





,‘PFOO’





,’







,’’





,‘p’





);











remélem használt.

Sziasztok. Nekem az lenne a kérdésem, hogy meg lehet-e oldani azt valahogy, hogy különböző felbontással böngészőknek, különböző háttérkép jelenjen meg. Csak mert csináltam egy hátteret ami baromi jól néz ki azoknak akik 1280x1024-ben böngésznek, de furcsán azoknak akik az általánosabb 1024x768-ban.


mano wrote:

bár én még mindig tesztelési és fejlesztési fázisban vagyok és még csak 212-m van a 127.0.0.1-emen, azon ezt így lehet megoldani:





keresd meg a quicktags.js-t, nyisd meg valami szerkesztővel (persze csinálj előtte biztonsági másolatot!) és azokat a részeket keresd, ami ilyenekkel kezdődik





edButtons[edButtons.length] =





elég sok egyforma ilyen rész lesz, és oda szúrd be ezt:





edButtons[edButtons.length] =


new edButton('ed_pfoo'


,'PFOO'


,'

'


,''


,'p'


);





remélem használt.









Ez szuperül működik, odateszi az új gombot a HTML nézetben, de szerinted megoldható az, hogy a vizuális szerkesztő ikonjai közé menjen az új "foo" osztályt csináló gomb? - Én most nézem a js-t, hátha hamarabb jön válasz, mint ahogy rájönnék :)

biztos meg, csak meg kell találni, hogy az melyik js-t használja.





sosem használtam vizuális szerkesztőt, így nem tudom rávágni, hogy egyáltalán az bővíthető.e, de a tippem az, hogy igen.