TinyMCE beállítása

Sziasztok,

Van e valami lehetőség arra, hogy egy beépített TInyMCE szerkesztőben, amivel levelet küldök be állítsam a levél hátterét és a sorokban a karakter számot. Arra gondolok, hogy pl. a szerkesztőben be rakok egy táblázatot abba beleírok egy levelet a táblázat háttér az marad fehér viszont a táblázaton kívül meg valamilyen szint adnék neki.

Így az elküldött levél úgy nézne ki mintha egy fehér lapon lenne. A soronkénti karakter számot meg mondjuk 70-re szeretném be állítani, utána automatikusan legyen sortörés.

Jelenleg akár hogy csinálom, pl. be másolom html kódként a levelet egy szerűen levágja róla a <body "háttérszin beállítást> a sorok meg eszement módon nyúlnak, hiába állítok be mondjuk 600px szélességet a táblázatban ha hosszabb a sor szét tolja a táblázatot.

Nézegettem a TinyMCE hivatalos oldalán de nem tudtam épkézláb ötletet meríteni.

Lacko

Hát, ez így nekem most nem igazán jött át.

Mi köze a TinyMCE-nek a levél küldéshez? :slight_smile:

Szerintem, fussunk neki mégegyszer :slight_smile:

'DjZoNe' wrote on '2009-11-18:

Lacko65! Ne idézz feleslegesen, különösen ne, ha az előtted szólónak válaszolsz!

Fel van téve egy levél küldő plugin, és abban TinyMCE a szerkesztő felület, azt alakítgatom, úgy hogy nekem megfelelő legyen, eddig sikerült például további gombokat hozzáadni stb...

És ennek a TinyMCE nek a beállításait szeretném módosítani. A leírt dolgokban.

itt nézegettem, de semmire nem jutok vele.

http://wiki.moxiecod...E:Configuration

egy két dolgot kipróbáltam a fenti oldalról de hatástalannak bizonyult.

oké már rájöttem hogyan lehet eltüntetni az idézést, bocsi ha egy kicsit soká tartott megérteni.

A problémára viszont nem találtam azaz, hogy részben nem találtam megoldást. Mert a táblázat szélességét ha beállítom a szerkesztőben akkor rendben van a sortörés és nem nyújtja a táblázatot sem.

Azonban a háttér színe továbbra is csak fehér. Próbáltam a TinyMCE hez tartozó css ben át állítani ez odáig megy is, hogy a szerkesztő felületen átállítja a szint. De a vele szerkesztett levél kiküldése után a háttár szin továbbra is fehér marad. Mert a szerkesztő egyszerűen eltünteti a tag-et. a megírt levélből.

Talán inkább valahol a levélküldő pluginban kéne megkeresni a sablonját a levelednek,és úgy ügyködni…

Sajnos az azonnali levél küldésnél nem használ sablont, azt küldi amit a TinyMCE-ben össze állítok.

Illetve van az időzített küldés, ott sem sablonból dolgozik hanem amit össze állítok azt elmenti az adatbázisba és amikor sor kerül rá onnan húzza be és küldi.