Timer blogja - Játék és muzsika, öt percben.

Sziasztok!











Elkészült a blog-om, legalábbis részben. Sajnos a magyar nyelv implementálását a theme sajátosságai miatt kézzel kell, hogy elvégezzem, ezért itt-ott még kicsit darabos a fordítás. Ennek ellenére talán érdemes rá vetni egy pillantást, már csak a tartalom sokrétűsége miatt is.











A kritikát is szívesen fogadom! :slight_smile:











http://blog.techdreams.hu

A desing valahogy túlságosan letisztult, kéne valami figyelemfelkeltő az oldalra. Ami megfog, ha rákattintottak. Ami azt sugallja, hogy ez a sok más hasonló oldal közül a nekem való.











A naptár teljesen oké ott ahol van csak annyi, hogy túl nagy a “hézag” a felette lévő “Néhány szó” és a naptár doboz között. A többi helyen ilyen hézag nincs, így az lenne a szép, ha mindenhol azonos térköz lenne.











Az oldal mióta megy? Mert nem látok benne sok bejegyzést.

A “hézag” azért lehet ott, mert a widget title részébe nincs semmi beírva (pl. Naptár, vagy Bejegyzéseim).











Lehet, hogy nem is akar megfogni, “csak” egyszerűen blogol, naplót ír, nem? Az is fontos, ha nem fontosabb, mint a"megfogás" - szerintem…

Nekem a tartalom nagyon tetszik. Szinte végig is olvastam a posztjaidat. A megjelenés olyan olyan izé wordpress sablonos… Semmi különleg! Megérdemelne ez a blog egy jó kis deisgn-t. Csak így tovább! Én olvaslak :slight_smile:


Farkas Győző wrote:

A "hézag" azért lehet ott, mert a widget title részébe nincs semmi beírva (pl. Naptár, vagy Bejegyzéseim).





Lehet, hogy nem is akar megfogni, "csak" egyszerűen blogol, naplót ír, nem? Az is fontos, ha nem fontosabb, mint a"megfogás" - szerintem...








Lehet, hogy azért "hézagos" de az én szememet bántja. :(





Azért maradok a véleményemnél, hogy lehetne szebb, megragadósabb a design.

Engem megragadott, ahogy két mondatot elolvastam - mert tud írni. Szépen, magyarul. Ami, ugye, nem mondható el minden bloggerről… sajnos.

Sziasztok!











Köszönöm szépen a hozzászólásokat, és elnézéseteket kérem a késői reakcióért, de nagyon régen jártam már erre.











A formával kapcsolatban: sajnos nem értek annyira a WP-hez (sem), hogy túl sokat tudjak alakítani egy adott témán, de ez csak a dolog egyik része. A másik - és inkább ezen van a hangsúly - hogy szeretem a minimalista megjelenést, ezért ragaszkodnék ehhez a sablonhoz.











Egyébiránt valóban a tartalommal szeretném megfogni a látogatóimat, még akkor is, ha ez reménytelennek tűnik a hatalmas méreteket öltő hazai kínálatban.