tiltott .htaccess kapcsolók frissítéskor

Sziasztok!











Automatikus frissítést végeztem 2.9.2-ről 3.0-ra.





először a nagy fehérség, majd olvasgatva a hasonló bejegyzéseket, eljutottam odáig, hogy van egy hibajelzésem:











Általános szerverhiba, a kérés nem teljesült.





The request was not completed. The server met an unexpected condition











Lehetséges okok: tiltott .htaccess kapcsolók használata





Possible reason: prohibited .htaccess options











•options





•php_value





•php_admin_value





•php_flag





•php_admin_flag





•addtype





•addhandler





•sethandler





•allowoverride





•directory





•directorymatch





•documentroot





•errorlog





•location





•locationmatch











Tudás hiányában nem merek hozzányúlni a .htaccess -hez, és lehet, hogy a probléma gyökere nem is ott van?











Megpróbáltam a kézi frissítést is, de azt is csak úgy hogy a /wp-admin, /wp-content, /wp-includes könyvtárakhoz és a wp-config -hoz nem nyúltam.





Nincs bátorságom mégtöbb kárt okozni.





Tudtok célirányosan segíteni?











Köszönettel…

Mentsd FTP-vel a .htaccess fájlt a saját géped egyik (erre a célra létrehozott) könyvtárába, majd töröld a .htacces fájlt a tárhelyen. Amikor elvégzed a beállításokat az admon felületeden, akkor a wp létrehozza az új .htaccess fájlt (kivéve, ha ez a lehetőség a szerver (tárhelyszolgáltató) által nem támogatott.

Megtettem.





Most a domainem alatt is (tolvajkulcs.hu) és az admin is 500 hibajelzéssel jön be.

Szia tolvajkulcs. Én tegnap játszottam ugyanezt…





Próbáld meg azt, hogy a plugin könyvtárt kitörlöd (persze, ha van róla mentés), hátha valamelyik plugin tesz keresztbe.





Nekem az oldotta meg, hogy mindent letöröltem és úgy telepítettem kézzel,de még akkor is volt valami plugingond, mikor visszatöltöttem őket.





Amúgy az uploads, plugins és a használt témád könyvtárán kívül nem sok minden van ezekben a fájlokban, ami a tartalmat/megjelenést befolyásolja.





Mondjuk az nem biztos, hogy jó, hogy ennyi mindent kihagytál a kézi frissítésből…





Ha van egy mentésed az ftp-n feltölthető fájlokról meg egy adatbázismentésed, akkor rosszat nem tehetsz, mert visszaállítható az eredeti)











Ja, és töltsd le a legújabb magyar telepítőt, ha nem az lenne meg!

mondjuk időspórolósabb mego. ha nem kitörlöd csak átnevezed és aztán csinálsz egy üres plugins mappát :stuck_out_tongue:


'chiara' wrote on '2010-07-25:




Szia tolvajkulcs. Én tegnap játszottam ugyanezt...


Próbáld meg azt, hogy a plugin könyvtárt kitörlöd (persze, ha van róla mentés), hátha valamelyik plugin tesz keresztbe.


Nekem az oldotta meg, hogy mindent letöröltem és úgy telepítettem kézzel,de még akkor is volt valami plugingond, mikor visszatöltöttem őket.


Amúgy az uploads, plugins és a használt témád könyvtárán kívül nem sok minden van ezekben a fájlokban, ami a tartalmat/megjelenést befolyásolja.


Mondjuk az nem biztos, hogy jó, hogy ennyi mindent kihagytál a kézi frissítésből...


Ha van egy mentésed az ftp-n feltölthető fájlokról meg egy adatbázismentésed, akkor rosszat nem tehetsz, mert visszaállítható az eredeti)





Ja, és töltsd le a legújabb magyar telepítőt, ha nem az lenne meg!








[s:2m5fgatm]Csókoltatlak a legszebb nagycsöcsűvel[/s:2m5fgatm]. Bocs! Finomabban Hálás köszönet. Most megjelenik minden és az adminra is bejutok. A pluginokat most nem nézegetem, fáradt vagyok hozzá, de valószínű nekem is újra kell telepítenem egyiket-másikat.

'hgrg' wrote on '2010-07-25:




mondjuk időspórolósabb mego. ha nem kitörlöd csak átnevezed és aztán csinálsz egy üres plugins mappát :P





Igen! Most már biztos ami biztos így tettem.

Tolvajkulcs: :smiley:





hgrg-nek meg persze igaza volt az időspórolással… wink.gif

Sziasztok. Először is lehet hogy most off-olok de ne haragudjatok. Van pár problémám ezzel a wp-vel. Tudom hogy már a kis ujjatokból jön ki meg hogy torkig vagytok vele. De még sosem használtam wp-t.





Kérlek segítsetek. Ingyenes (atw.hu) tárhelyem van az osztályom számára. Még csak 10. esek vagyunk. Tehát nincs pénzünk normális tárhelyre.





Feltelepítettem a wp-t (sikeres telepítés. tökéletesen olvasható betűk nincsenek ábrák)





Aztán a bejelentkezésnél próbálok belépni wp/wp-login.php :





felhasználó név: admin





jelszó: az meg amit a telepítésnél megadtam.





Ezután egyből azt írja ki hogy: http://#####.atw.hu/wp/wp-login.php





404es hiba az oldal nem található.





Hogy hova is tegyem a sablonom, a wpwp-contentthemes-be vagy pedig simán töltsem fel total commanderrel. Ha simán felnyomom ftpvel a wp témát akkor ezt írja ki:





Fatal error: Call to undefined function get_header() in /index.php on line 3





Valaki segítsen a megoldásban. Előre is köszönöm.





Már 1 éve van oldalunk csak motor nélkül, és most változtatni szerettem volna.





De nehezen jön össze.

Szerintem tedd ide a linkedet, mert igy nehéz. Egy páran tudnak a forráskódból is olvasni :slight_smile:

agaspar.atw.hu Ha valakinek ez segítene