test page eltüntetése

Sziasztok,





totál kezdő vagyok wp téren. Van egy fizetős interworxos tárhelyem, és letöltöttem a wp-ben egy sablont (bármelyiket) és azt elkezdem testreszabni, akkor ha szeretném megteknteni a készülő honlapomat, az interworx test page-e jelenik meg a honlap cimemnél… Be kell valamit állítanom a tárhelyemen, vagy mit tegyek, hogy lássam…? illetve a külvilág számára - azt szeretném - ha az jelenne meg hogy a honlap fejlesztés alatt áll… és majd hogyan lehet majd élesíteni a honlapot ha kész van?











ELNÉZÉST KÉREK, LEHET HOGY NAGY BUTASÁGOT KÉRDEZEK, DE MONDOM TOTÁL KEZDŐ VAGYOK…

esetleg a szolgáltatót kérdezted már?

igen, irtam nekik emailt 2 napja, de sajna még nem válaszoltak…





de hétfőn biztos újra megpróbálom őket elérni… akkor jól gondolom, hogy ők tudnak segíteni nekem?

Alapjáraton a wp-ben a fejlesztés egyből látszik kifelé, én amikor fejlesztem a lapot és nem akarom, hogy kintről lássák,





akkor Maintenance Mode nevű plugint használom. Próbáld ki …

Ha van egy index.html is a mappában, azt töröld ki/nevezd át, ami jobban tetszik. A wp-hez az index.php tartozik. Másik lehetőség, hogy nem jó helyre töltötted fel a wp-t, pl a root gyökérbe a publikus gyökér helyett.

Andrea, ezer köszi :slight_smile:





sikerült, végre :)) az index html volt a ludas…





most nagyon boldog vagyok, végre nekiállhatok a honlapnak… :)))





hip-hip-hurrá











zsilett, most jön a plugin történet, remélem sikerül, nagyon köszi a tippet… :slight_smile: