Termék kínálat kezelése, kategórizálása webshop nélkül.

Szia kedves mindenki!

Ha tudna valaki és lenne szíves, segítsen hogy megtaláljam a megfelelő plugint a téma címében leírt tevékenységre.

Nem eladásra, hanem csak termék kínálat megjelenítésre (fotóval, videóval) keresek plugint. Ezeket a termékeket hierarhikus karegóriákba kellene helyezni a könnyű besorolás és megtalálás végett. Az S2Member plugint már használom hogy a termékkínálat felvitelét az oldal látogatói a kívánt regisztrációs szinten és jogokkal tehessék meg. Estleg eShop? Nem tudom, melyikbe ássam bele magamat…

Köszönettel előre is: Josef (pressword)

1 semmihez sem akarsz nyúlni: Miért nem használsz egy webshopot (van tonnaszám) amiből elrejted / kikapcsolod a vásárlási funkciókat?

2 : (fotóval, videóval) keresek plugint. Ezeket a termékeket hierarhikus karegóriákba kellene helyezni a könnyű besorolás és megtalálás végett

Ezt a WP tudja: kategóirákat nem tudod szülőviszonyokba rendezni? DE 1 post lehet több kategóriában is ? IGEN. Tag-ekkel megoldhatók a tulajdonságok? IGEN.

További taxonomyk és post-type-ok felvételével meg aztán tényleg minden…

.

1 - ugyanezt akartam mondani. wp-ecommerce /getshopped/ és kikapcsolod az ár és kosár megjelenítést…

Minek ehhez eshop? Simán bejegyzésekbe teszi. Ott vannak a kategóriák és címkék mellé, nosza ennyi.

@syska:

2. pont első fele

@hgrg: A te hozzászólásaid nem viccesek, nem olvasom mindig végig.

Komolyra véve a szót: Leegyszerüsítettem amit írtál. :stuck_out_tongue:

Köszi a válaszokat! Akkor maradok az eShopnál ahogy gondoltam, mivel az S2 Member-el nagyon barátságosan összedolgozik. A webshop kikapcsolást már én is számításba vettem. Csak arra gondoltam amit syska írt: hátha nem is kell ehhez eShop… vagy van egyszerűbb plugin, vagy maga a WP önmagában is elég. Csak sajnos még nagyon újonc vagyok a WP-ben.

Na de figyelj:

egy lehetséges mego:

minden termék 1 bejegyzés

kategóriákat meglepő mód kategóriákkal oldod meg

tulajdonságokra pedig hozzáadsz tag-eket(címkéket)

Köszi hgrg! Zsír! Nekilátok és nyomulok!

Hajrá :slight_smile:

nem is muszáj plugin

eShop 1.2 sablo is van… igaz nem magyar én elkezdtem magyarítani még nincs kész teljesen

ha valaki esetleg kész van vele :smiley: megoszthatná velünk