Teljes bejegyzések megjelenítése

Sziasztok!











Szeretnék segítséget kérni, nem jövök rá a megoldásra. Kerestem a fórumon, de nem találtam ilyen problémát.











WP 3.0.1-em van Atahualpa sablonnal, saját tárhelyen. Teljesen jól működik mindene, de a bejegyzéseket a főoldalon nem jeleníti meg teljes egészében. Önkényes alapon szúrja be a “read more” tageket. A képek ráadásul csak a tovább gombra kattintva láthatóak.











Zavaró, mert sok bejegyzésem csak egy képből, illetve max. 1 soros szövegből állna a későbbiekben.











A sablonnak nagyon kidolgozott, menürendszeres szerkesztője van, mindene variálható, de ilyen beállítási lehetőséggel nem találkoztam.











Segítségetek előre is köszönöm!

Valószínűleg a kivonatot (excerpt) mutatja a főoldalon. Abban pedig nem lehetnek formázott elemek és képek (max pluginnal).

Ez nem hangzik túl jól. Tudsz esetleg valami sablont, amely segít fájdalmam enyhítésében? :slight_smile:

megpróbálhatod, hogy a megjelenés > szerkesztőben a Fő mintasablon (index.php) fájlban megkeresd :









Code:









és lecseréled erre:





Code:

<?php the_content('
Tovább a teljes cikkre »
'); ?>








két napja is szó volt erről: http://forum.word-press.hu/topic/4834-nem-mukodik-a-link-a-fooldalon/

Nekem az indexemben csak ezek a sorok szólnak az excerpts-ről:











<?php /* If there are any posts: /





if (have_posts()) : $bfa_ata[‘postcount’] == 0; /
Postcount needed for option “XX first posts full posts, rest excerpts” */ ?>

















Próbáltam átírni a 0-át más számra, de semmit nem reagál a jószág.

Nna, közben rájöttem a megoldásra. Csak ki kellett volna mosnom a szemeimet. A menüpontok között van egy külön “Configure Excerpts” pont, ahol mindent be tudok állítani pillanatok alatt. Még jó, hogy nem ez a szakmám, akkor lenne a valódi szégyen… :slight_smile: