Telepítési cím visszaállítása

Sziasztok!



Zöldfülű WP használóként egy kérdéssel kezdeném, nem találom a megoldást és sok munka volt a honlapban ahhoz, hogy most feladjam a megtalálását.



A probléma:



Van egy wp-s tárhelyem, működő domain-nel, minden klappolt. Az oldalt költöztetni kellett egy másik tárhelyre,új domainnel és annak a szervernek az admin-ja szólt, hogy hiába másoltam át, ha az új domain beírásakor visszairányít az eredeti oldalra.


  • Fontos még,hogy az új tárhelyen a mySQL még nincs importálva. -



    Ekkor elkezdtem nézelődni és a Beállításokban megtaláltam a



    “WP honlap címe” és “WP honlap átirányítása” vagy valami hasonlók voltak. Ezeket átírtam az új domain címre és itt minden meghalt.



    A régi oldal betölt, de ha beírom az admint és a jelszót, ráirányít az új domainre és a mysql hiánya miatt hibát ír. Ez stimmel, még nincs fenn az adatbázisfájl azon a szerveren…



    De nekem arra lenne szükségem, hogy tudjam továbbhasználni a régi tárhelyet és domaint is. Teljes hozzáférésem van az adatbázishoz,ftp-hez stb. de annyi eszem nem volt, hogy biztonsági másolatot készítsek az első rendszerről, mielőtt belenyúlok a beállításokba :S



    Hogyan tudnám az eredeti helyen visszaállítani a WP-t az első domain címemre?



    Válaszotokat köszönöm,



    üdv



    Attila