Taxonomy link útvonal hiba

Sziasztok!











Csináltam 3 új taxonomy-t és ha alapbeállításon van a közvetlen linkek, akkor működik is ha rákattintok a bejegyzések listázásánál. Viszont ha a közvetlen linkekné la postname-t állítom be, akkor a tax-ok hivatkozása 404es oldalt hoz be. A bejegyzések működnek tökéletesen, de ha rákattintok az egyik egyedi taxra, akkor 404. A link útvonala lehet rossz, de nem értem miért nem kezeli, csak úgy ha gyári beállításon van a közvetlen linkek.











Ehhez kérnék segítséget. Köszönöm

htacces?











és legyen ez az utolsó kérdésed, amit több témába beírva is feltettél!

Elnézést, csak a másikra mikor beírtam nem láttam, hogy kihalt. Htaccess-el fogalmam sincs hogy csináljam meg, kicsit összetettebb a wordpress, hogy ezt megoldjam. Alapból így néz ki a dolog.









ID, 'megye', 'Megye: ', ', ', ' ' ); ?>











Nem tudom, hogy itt a listázásnál vagy a functions.php-ban keressem a megoldást. Vagy ha valaki tudna egy hta okosságot mondani rá amitől a wordpress linkrendszer nem csúszik szét, az nagyon jó lenne.





ID, 'megye', 'Megye: ', ', ', ' ' ); ?>

















Nem tudom, hogy itt a listázásnál vagy a functions.php-ban keressem a megoldást. Vagy ha valaki tudna egy hta okosságot mondani rá amitől a wordpress linkrendszer nem csúszik szét, az nagyon jó lenne.

Hahó, remélem már nem gond ez a gondod, de a fenti egy sort átírhatod erre. Jobb tudás híján én így oldanám meg.





Nem teszteltem, de nagyjából máshol így már használtam. Látsz benne egy helyet, ahol a /ide_kezzel_beirod” rész van, oda a taxonomyád slugját kézzel beírod. Ill. kézzel kialakítod azt is még amire szükséged van (div-ek, szövegelések, stb…), mind a 3 tax.-odra külön megcsinálod ezt…





Ha egyszerűbb megoldást tudsz akkor írd le, érdekelne… napok óta hegesztek egy oldalt, és erre a problémára ezt találtam.











angry.gif











$osszesmegye = get_the_terms( $post->ID, ‘megye’ );





echo ‘(Megyek száma:’.count($osszesmegye).’)’;var_dump($osszesmegye);











$megyekstr=’’;





if ($osszesmegye) {





foreach($osszesmegye as $megye) {





$megyekstr.=‘slug.’" title="’.$megye->name.’">’.$megye->name.’’;





}





}





echo $megyekstr;

nekem egy webshop csinált ilyet és nem értettem, mert létezett és jó is volt a htacces. Aztán 1 hét után rájöttem, hogy a kezdőlapom a szerveren default.php volt index.php helyett. Átírtam a htaccesben és működött. Csak egy ötlet


'Patony' wrote:




Hahó, remélem már nem gond ez a gondod, de a fenti egy sort átírhatod erre. Jobb tudás híján én így oldanám meg.


Nem teszteltem, de nagyjából máshol így már használtam. Látsz benne egy helyet, ahol a "/ide_kezzel_beirod" rész van, oda a taxonomyád slugját kézzel beírod. Ill. kézzel kialakítod azt is még amire szükséged van (div-ek, szövegelések, stb..), mind a 3 tax.-odra külön megcsinálod ezt...


Ha egyszerűbb megoldást tudsz akkor írd le, érdekelne... napok óta hegesztek egy oldalt, és erre a problémára ezt találtam.





angry.gif





$osszesmegye = get_the_terms( $post->ID, 'megye' );


echo '(Megyek száma:'.count($osszesmegye).')';var_dump($osszesmegye);





$megyekstr='';


if ($osszesmegye) {


foreach($osszesmegye as $megye) {


$megyekstr.='slug.'" title="'.$megye->name.'">'.$megye->name.'';


}


}


echo $megyekstr;








ECHO sort //-eld ki, az felesleges, de látod menet közben, h mid van.

Hi!





Sorry, elfelejtettem követni a témát. A gondom anno megoldódott, új .tha-t generáltam és nem csinálta tovább a feszkót. A kódodat ki fogom próbálni, bár szerintem át fogom picit alakítani, de sajnos mostanában nem lesz rá időm. Azért köszönöm a segítséged.