Tárhely hiba lenne?

Sziasztok! Próbálkozom megoldani a plugin installálás hibájának az okát, de nem sokra jutok. Az eredeti hiba, az fopen függvényre mutat, nevezetesen ennyi:



Sikertelen letöltés. Nem sikerült megnyitni az fopen() függvény fájl mutatóját ehhez a fájlhoz: /www/htdocs/www.mlre.hu/temp/akismet.tmp



Természetesen a vége mindig változik, de az eleje állandó marad. Sokan próbáltak segíteni, ezt ezúton is köszönöm, de még mindig nem oldódott meg a dolog. A PHP infó szerint a szerver és az én oldalamról is teljesen oké az fopen() függvény. Feltettem a core-control nevű programot, ott is mindent okénak jelez, még teszteket is lefuttatott ennek érdekében. Ezután kértem a szolgáltatót, hogy láthassam a PHP error logot, ezt nagy várakozások után engedte is, de sajnos ettől sem lettem okosabb, ellenben újabb hibák léptek fel, mostmár ez a két részletesebb hiba is előjön ha bármit próbálok frissíteni/telepíteni (akár ha gépről töltöm fel, akkor is megakad sajnos)



Warning: touch() [function.touch]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 10284/33 is not allowed to access /www/htdocs/www.mlre.hu/temp owned by uid/gid 0/0 in /www/htdocs/www.mlre.hu/wp/wp-admin/includes/file.php on line 179



Warning: unlink() [function.unlink]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 10284/33 is not allowed to access /www/htdocs/www.mlre.hu/temp owned by uid/gid 0/0 in /www/htdocs/www.mlre.hu/wp/wp-admin/includes/file.php on line 493



Ezt a file.php-t próbáltam kicserélni, de semmi nem történt, volt már a legújabb rendszerre és az egyel régebbire is újratelepítés, úgy sem működött a dolog, pedig szűz telepítés volt. Nem nagyon tudom már, hogy hol próbálkozzak, írnék a rendszergazdának is, de már magam sem tudom, hogy mit, eléggé idegesítő a probléma, hiszen így egyetlen plugint sem tudok feltelepíteni. Ha bármi ötletetek van, azt nagyon megköszönném!