table rate shipping beállítások

Sziasztok



Segítséget szeretnék kérni a fent említett plugin beállításához.

Postával szállítanánk ki a termékeinket utánvételesen, vagy banki előre utalással. A probléma az utánvételes szállításnál van, ugyanis a posta ilyenkor pénz kezelési költséget is felszámol. Pl.:

0-1kg 600 ft

1-3kg 700 ft

3-5 kg 800 ft

Ezzel nincs baj ezt be tudom állítani és szépen hozzá is adja a végösszeghez a progi, ha banki utalást választok.

A csavar akkor jön ha utánvételes szállítást választok, mert ekkor plusz pénzt kellene hozzáadni a szállítási díjhoz az alábbiak alapján:

1-20000 ft-ig 200 ft

20000-30000 ft-ig 300 ft



Tehát ha pl veszek egy 2 kg-os 15000 ft-os terméket, és utánvételes szállítást kérek, akkor annak a szállítási költsége 900 ft lenne.

Ezzel szemben a progi felajánlja, hogy a 700 ft-os vagy a 200 ft-os plusz szállítási költséget akarom-e választani.



Vagyis nem adja össze az értékeket.

Nagyon sok helyen utána néztem és arra jutottam, hogy a Table rate shipping pluginnel ezt meg lehet csinálni, de sajna nem jön össze nekem.



Ha valaki tud, kérem segítsen, köszönöm.

Szia!

Egy darabig én is ezt a “table rate shipping” plugint használtam, de nehézkesnek találtam és nem is tudtam mindent megoldani vele ezért aztán áttértem erre:woocommerce-advanced-shipping

Ezzel minden variációt meg lehet oldani ( a te problémádat is) és nem is drága.

Én úgy oldom meg hogy kiválasztható egy “utánvétes” és egy “nem utánvétes” opció".

Az utánvétesnél egészen egyszerűen 230 Ft- al magasabbak a súlyhatár összegek és kész.

Itt megtudod nézni: Tisztítószer Webáruház

Bár bizonyára van más megoldás is. :slight_smile:

Üdv, Attila

Szia! Nem ide vág a kérdésem, de melyik pluginnal lehet így formázni a termékek árát, mint ahogy a Tisztítószer webáruházban van (akciós ár piros és nagyobb, a sima és az áthúzott régi pedig szürke)?

@xawee10: Html és Css szerkesztésnek hívják, nem kell bővítmény.

Valóban így van ahogy az előttem szóló is mondja, ezt sima CSS-ben formázom amilyenre akarom.

Ha valami ilyesmire akarod mint az enyém, akkor firebug-ban meg tudod nézni, aztán másold át az értékeket és kész.