Szétesett vezérlőpult

Sziasztok,
szeptemberben telepítettem wordpresst, minden rendben működött. Most amikor újra beléptem, ez a vezérlőpult fogadott:

Én sem csináltam semmit az oldallal és a szerveren sem történt semmi. Frissítettem a wp-t az új verzióra, semmi változás. Letöröltem a wp-t, újra telepítettem, semmi változás. Megnéztem másik böngészővel, ugyanez. Ha megnyitom magát az oldalt (tapadocirkusz.hu) akkor látszik, hogy egyébként a telepítés rendben van, csak a vezérlőpult van szétesve.

Az is furcsa, hogy ugyanezen a tárhelyen van egy másik, korábban létrehozott oldalam (posterix.hu) ami rendben működik most is. A wordpress telepítésénél mindekét esetben ugyanazokat a beállításokat használtam, és szeptemberben még jó is volt minden.

Kérlek segítsetek
köszönöm
Tivadar

A wp-config fájlban találsz egy ilyen sort:
define( ‘WP_DEBUG’, false );
ezt módosítsd erre:
define( ‘WP_DEBUG’, true);

Az oldal tetején ki fogja írni a hibát.

Köszönöm

Megtaláltam a fájlt, módosítottam true-ra de nem jelenik meg semmilyen hiba az oldal tetején (nem tudom melyik oldal tetején kéne megjelennie, de sem a wp admin felületén sem a tapadocirkusz.hu-n nincs semmi).

Nem tudom segítség-e, de a szétesett lap alján “lejárt munkamenet” jelenik meg mindig

Ha küldesz hozzáférést privátban, megpróbálok segíteni

1 kedvelés

Nagyon köszönöm
Nem jöttem rá hogy tudok itt írni privátban, küldtem emailt a vicartdesign.com -ra

rendben működik minden :slight_smile:
nagyon köszönöm, hogy ilyen gyorsan és ingyen megoldottad, szuper vagy!

Igazán nincs mit. Akinek hasonló problémája van, az alábbival oldottam meg (kb 5 perc alatt):

define( ‘CONCATENATE_SCRIPTS’, false );
define( ‘SCRIPT_DEBUG’, true );

ezt a két sort bemásoltam a wp-config aljára, a debug sor alá, és már be is töltött rendesen az admin felület.

1 kedvelés