Szerver ip cím változás után nem érhető el a wp

Sziasztok!

A saját szerveren tárolt wp oldalam nem érem el. Költözés miatt a szerver fix ip-je változott.
A dns rekordokat átállítottam az új címre, a phpmyadminban a wp_options és az inter_hu_options táblák site url, home értékeinél a régi ip-címet cseréltem az újra, de nem oldotta meg a problémát.

Tudnátok segíteni?
Köszönöm
loo…

Miért ip volt/van megadva a wp_options tábláiban, ha van domain név?

Jó kérdés a választ nem tudom, ezek olyan beállítások amihez nem nyúlok, ha nem muszáj, megnyitottam és a régi ip volt beírva.
Kaptam egy hozzáférést feltettem a wordpresst, megcsináltam az oldalt, átköltöztették a szervert (fizikálisan és az internetszolgáltató is változott) majd szóltak, hogy nem megy, google és itt tartunk most.
Kipróbáltam, ha a domaint írom be úgy sem megy, nem is nagyon értem, hogy hol lehet a hiba.

A site url-be a wordpress elérhetősége kell legyen, a home url mezőkbe a domain. (Ámbár általában mindkettőben azonos értékként a domain szokott szerepelni.)

Minden létező verzióba beírtam az ip és a domain név kombóját, eredménytelenül.
Lehet, hogy a domain mondjuk rossz mappára mutat?

Vagy domain név, vagy ip. IP-t ideiglenes, fejlesztői eléréshez szoktak készíteni.

A domain beírása alatt mi jelenik meg?

Pontosan hol? :slight_smile:

Böngészőben egy konkrétan semmi

 

Szerintem akkor elsőnek a tárhelyszolgáltatótól kérj segítséget vagy aki a szervert adja. Mivel elsőként a domain-nek kéne rendesen beállítva lennie.

Köszönöm, folyamatban.
A szerver üzemeltetője szerint nála minden rendben, csak wp-ben kell átírni az ip-t :slight_smile:

Ha igaza lenne, akkor too_many_redirect vagy szimpla hibaüzenet jelenne meg, nem egy üres fehér oldal. :slight_smile:

Managed hosting-gal foglalkozok. 10 percet ingyen segítek, ami elég is kell legyen: viktor@szepe.net