szerezdmeganot.com

Az én statisztikáim szerint (nem csaz erre az oldalra vonatkozóan) kb. csak a látogatóim 30, max. 40%-a nézi 1024*768-ban. De egyébként teljesen jó abban a felbontásban is, erre mindig figyelek, csak annyit mondtam, hogy max. úgy kevésbé passzol oda az az átmenetes fejléc. :wink:

Nekem csak három észrevételem van, egyrészt a keresődoboz fehér háttere az olyan nagyon vaddisznó ott, ahol van (megkockáztatom az egész oldal bármely pontján), szóval azzal kezdenék valamit. Másrészt az átmenetes fejléc alap az a csíkos izé, amin az oldalak linkje van és a keresődoboz? Mert az annyira nekem se jön be, oka nincs, csak ránézek, és nem tudom, olyan brr…





Viszont ahogy a fekete átmegy pirosba az tényleg jó, tartsd meg :slight_smile:





Az utolsó (…öö… negyedik, mindegy) észrevételem nem a külsővel foglalkozna, a Petting című írásodban van egy helyesírási hiba, egy elütés, azt írod: “…Főleg a fiatalabbak körébe, akik még…” és hát az a “körébe” az valójában “körében”. Bocs, hogy felhívom rá a figyelmed, de ez egy olyan hiba, amit szerintem ki kell javítani, ránézek az oldalra, és böki a szemem… :slight_smile:











Egyébként összeségében tetszik, jó benyomást kelt, a témaválasztás pedig teljesen rendben van :slight_smile: