Személyreszabott regisztráció

Melyik bővítményt?





Register plus vagy theme my login?





Utóbbi mint rájöttem nem jó arra amire nekem kell.





Register plus-nál meg szerintem a .po file volt hibás/régebbi verzióhoz való, a bővítmény mellől kivettem egyet és azt lemagyarítottam, azzal jól megy. 404 problémám még nincs, bár túlzottan még nem is teszteltem le.









'pkardos' wrote on '2010-07-27:




Én is próbáltam ezt a bővítményt, de én azt vettem észre, hogy amint beélesítem, egyre több, és több 404 error hibaüzenetet generál, és nem tudom, hogy miért, pedig nagyon szeretném ezt használni, mert az alap meta elnevezésű elég vérszegény számomra. Sajnos biztos, hogy nálam ez a bővítmény hibásan működik, mert ha kikapcsolom és letörlöm nincs többé 404 hibaüzenet. Már többször is leteszteltem.





Esetleg nem tud nekem valaki egy ehhez hasonlót ajánlani? Olyan kellene, ami az avatarokat,gravatarokat mutatja és engedi a saját jelszó megadását regisztráláskor.

nem osztanád meg velünk is az új nyelvi file-t?


'Jazoja' wrote on '2010-07-27:




Melyik bővítményt?


Register plus vagy theme my login?


Utóbbi mint rájöttem nem jó arra amire nekem kell.


Register plus-nál meg szerintem a .po file volt hibás/régebbi verzióhoz való, a bővítmény mellől kivettem egyet és azt lemagyarítottam, azzal jól megy. 404 problémám még nincs, bár túlzottan még nem is teszteltem le.











A Theme my login-ról írtam, elnézést elfelejtettem megemlíteni

majd ha 100%-os lesz a fordítás





pár nap múlva várható









'hgrg' wrote on '2010-07-27:




nem osztanád meg velünk is az új nyelvi file-t?


'Jazoja' wrote on '2010-07-25:




Ilyen hibát nekem nem jelez. (sőt, semilyent)


Egyébként tudok angolul.


Viszont a .po file birtokában (ami le is van fordítva) a poedit generál egy 486 byte méretű .mo file-t. Szerintem itt van a hiba valahol.








LOL


ha "regplus-hu_HU" néven mentem el a .po file-t, akkor csak a már említett kb. fél kbyte-os .mo file-t generálja le mellé.


Ha csak egy karaktert módosítok/hozzáadok/elveszek a file nevében akkor már jól generálja le az .mo file-t.


A .po és .mo file-okat nem engedte csatolni az oldal.





Poedit 1.4.6 / Win7 32 bit

'Jazoja' wrote on '2010-07-28:




LOL


ha "regplus-hu_HU" néven mentem el a .po file-t, akkor csak a már említett kb. fél kbyte-os .mo file-t generálja le mellé.


Ha csak egy karaktert módosítok/hozzáadok/elveszek a file nevében akkor már jól generálja le az .mo file-t.


A .po és .mo file-okat nem engedte csatolni az oldal.





Poedit 1.4.6 / Win7 32 bit








De vicces. Ha rákattintok az általam feltöltött kép linkjére, azt mondja hogy nincs hozzá jogosultságom...smile.gif

Register plus-hoz szedtem magyarítást, de valamiért mintha ott se lenne. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

 

 

[color=#ffffff]Goldenslot[/color]