Szállítási módok

Sziasztok…



Átböngésztem ezzel a témával kapcsolatban a fórumot lehet csak átsikottam felette de nem találtam ilyet.



A szállítási módoknál hogy tudnám megoldani hogy DPD futárszolgálat legyen feltüntetve?





Köszi



Zoli

https://www.google.hu/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=woocommerce%20dpd%20shipping

Sziasztok!



Érdeklődnék, hogy van-e lehetőség arra, hogy több szállítási módot is megjelenítsek? A helyzet az, hogy most van a “Házhoz szállítás”, amely alá be vannak állítva szállítási osztályok, de ugye csak egy szállítási osztály választható egy termékhez. Van a Pick-pack pont, de az egy külön plugin értelemszerűen.



Tehát azt szeretném, hogy a szállítási módok közül úgy választhasson a látogató, hogy Pl.: Házhoz szállítás utánvéttel, Házhoz szállítás előreutalással. (mert ugye a szállítási költség jelentősen eltér, tehát hagy döntse el Ő, hogy mit akar)



Ehelyett most csak az jelenik meg, hogy “Házhoz szállítás”, és kiválaszthatok hozzá egy osztályt amit létre hozok, hogy mennyi legyen a szállítási költsége az adott terméknek.



Remélem érthetően írtam le a problémát. :slight_smile:



Előre is nagyon köszi a segítséget!

Sziasztok!

Ez a téma engem is nagyon érdekel.

Van esetleg fejlemény az ügyben?

Előre is köszönöm a válaszokat.