SZÁNALOM

SZÁNALOM EZ A FÓRUM, ÚGYTŰNIK ITT MÁR KÉRDEZNI SE LEHET.

Akkor szánj meg minket és töröld a regisztrációd…





Csak azért pattogni mert alkalmazzák a fórum szabályzatát nem érdemes.





Én speciel utálom amikor elolvasok egy témát(topic) és találok egy megoldatlan dolgot. Egy nappal később meg látom, hogy az idióta tele spammelte vele a fórumot. Nem tudja megoldani? Ez van. Majd jön valaki aki tudja a megoldást. Nem lett meg 1 napon belül? Nyugodj meg szépen, lehet hogy egy hét/hónap múlva lesz csak meg…





Türelem tornaterem…

Ha 24-es support kell, akkor fizess érte és vegyél egyedi cms rendszert. Ha ingyenes cms-t használsz, akkor ne pattogj, hogy nem kapsz választ és nem rágja senki a szádba az uzsonna szendvicset.











A szabályzat pedig egyértelmű, a rendezett és értékes fórum célját szolgálja.











Ülj le, köttesd ki a net-et és kérd meg, hogy neveljen valaki.











Apropó, a kérdéseidre pedig megadtad saját magadnak a választ: “Tudod google a barátod.” Te mondtad, használd akkor és ne itt sírjál, szájhőském.


'tomi35' wrote on '2011-08-08:




SZÁNALOM EZ A FÓRUM, ÚGYTŰNIK ITT MÁR KÉRDEZNI SE LEHET.








1. Új téma megnyitásával elfelejtettél visszahivatkozni arra, hogy miért és mit tartasz "Szánalmasnak". Azt, hogy Mano igyekezett felhívni a figyelmedet a Szabályzat betartására.


Ez a link mutatja, hogy mennyire volt súlyos a helyzet...





2. Bizonyára ismered, csak nem jutott eszedbe:


" 1. §. Az Adminoknak mindig igazuk van.


2. §. Ha valami csoda folytán még sem lenne igazuk, az 1. §. előírása lép hatályba." ;)





3. Nem állt senki a net kapujában, hogy össze-vissza leszel verve, ha nem fórumozol nálunk...





4. A betűidről látom, hogy kiabálsz, a szövegedből érzem, hogy dühös vagy, a sikertelen kódbogarászás az előzőekkel és a hőséggel együtt úgy tűnik megártott kicsit, és higgadnod kellene, kicsit szellőztetni a fejedet: 10 nap felfüggesztés - remélem - használni fog, és elgondolkodtat.


Sajnálom! És reménykedem...

Na Ez a beszólás nekem nagyon rosszul esett! Támogatom hgrg, Syska és Farkas Győző Hozzászólását!





Miért is esett rosszul? Talán azért mert amiben csak tudunk segítünk mindenkinek itt a fórumon!





Ha nem ugyanabban a percben mint amikor az uj téma megnyitásra kerül de maximum 1-2 napon belül szoktunk általában segíteni!





Ha nem tetszik a felállás, keress más rendszert és fizess a 0/24-es supportért mint ahogy Syska írta!





Ha maradni akarsz a fórumon, olvasd át a SZABÁLYZATOT és tartsd be!





Tudod én fel vagyok íratkozva az Új témák RSS Hírcsatornájára és napi rendszerességgel figyelem.





Amikor van időm válaszolok! Szerintem sokan vannak így vele!





Ha annyira sürgős a kérésed, Keressd fel a munkát adok topicot és keress rá megfelelő embert!











Nah én ennyit akartam! Tényleg rosszul esett! :frowning: