Subscribe2 plugin

Kb 1 hónapja telepítettem egy WP3-as oldalra a Subscribe2 plugint.





Először minden jól is ment, minden új cikk után (naponta 2x) szépen kimentek az értesítő levelek.





Aztán egyszer gondolt egyet (márc 11) és azóta nem küld semmit.











Jelenleg minden a legújabb (WP3.1 és Subsribe2 6.3).





Emlékeim szerint az említett időszakban semmit sem változtattam a rendszeren, illetve a szolgáltató se fejlesztett.











Ha az email előnézete gombra nyomok, akkor elküldi nekem a levelet úgy ahogy kell.





A Cron-ban szerepel a bejegyzés levélküldéshez, az adott időpontokban mégsem kapnak a címzettek levelet.











A másik problémám, hogy a felhasználók adatlapján a feliratkozásnál csak azt tudják kiválasztani, hogy kérnek-e értesítést, de a témák, formátum, stb. meg se jelenik. (csak nálam a plugin beállításoknál)











A harmadik problémám, hogy az elküldött leveleknél az én (admin) e-mail címem jelenik meg feladó- és válaszcímként is. A feladó címét egy plugin segítségével módosítottam, de a válaszcímben még mindig az enyém szerepel.











Ja és a http://subscribe2.wordpress.com/ oldalon nem találtam meg, hogy tudnám bejelenteni a hibát.











Valakinek ötlete, tapasztalata, tanácsa?

Nekem is ez a problémám. Hetente küldi a leveleket az elmúlt hét fríssitéseiről, de most hétfőn nem jött. Nekem [font=helvetica, arial, sans-serif:1fu04vfs]az email előnézetet se küldi.[/font:1fu04vfs] Ezt írja ki:











You appear to be sending notifications from an email address from a different domain name to your blog, this may result in failed emails

Meg lett a megoldás. A hírlevélküldő e-mail címének, olyannak kell lennie ami a domain névvel megegyezik. PL.: Ha az oldal címe www.szep.hu, akkor az e-mail cím legyen az, hogy info@szep.hu, vagy kerdes@szep.hu