Subscribe2 honosítás

Üdv Mindenkinek!











Elkészültem a Subscribe2 bővítmény 5.4-es verziójának honosításával. Sokat segített Bobor Szabolcs 4.13 verzióhoz készített fordítása (innen is köszönöm neki a munkáját).

















A legfrissebb (5.4) verzió innen tölthető le: subscribe2-hu_HU.zip (16kB)











Telepítése: másoljátok a kicsomagolt fájlokat a wp-content/plugins/subscribe2/ mappápa.











Szeretném kérni a szokásos dolgokat: kérem jelezzétek az esetleges hibákat.











Használjátok egészséggel!











MaXX

Köszönet a fordításért! :slight_smile:

Köszönjük!

A 6.1-es verzióhoz lesz honosítás? Vagy jó ez hozzá, mert hiába másoltam be nem történt semmi.

Nem olyan hosszú az a .pot fájl, hogy a meglévő .po fájl frissítése és az eltérések fordítása olyan bődületes munka lenne… :frowning:











Van itt egy majdnem kész, pár sor hiányzik belőle:











[attachment=279:subscribe2-61-HU.zip]











általában az ilyen hiányos fordításaim úgy készülnek, hogy a felhasználói felületen megjelenő részek magyarul szólaljanak meg, az admin részben úgyis el lehet találni - a felhasználónak meg ott úgy sincs semmi keresnivalója. :slight_smile:











Ha a blogod amúgy magyar nyelven jelenik meg, akkor a bővítmények nyelvi fájlját - ebben a sorrendben - célszerű az alábbi helyek egyikére elhelyezni:











a.) a bővítmény languages, vagy lang vagy hasonló nevű könyvtárába, vagy





b.) a bővítmény gyökérkönyvtárába, vagy





c.) a bővítmények gyökérkönyvtárába (pl. a cForms, vagy a subscribe-to-comment nyelvi fájljai ilyenek)

Mindenhova bemásoltam ezeket az új fájlokat, de semmi nem változott:(





Oké hogy az admin felület nem magyarosodik, de a widgetben továbbra is “Your email:” meg hasonlok szerepel. A gomb továbbra is subscribe. Szóval semmi magyarosodást nem tapasztalok.(a Blog kezelőfelülete teljesen magyar)

Nagyon köszönöm, nekem sikerült használnom!!!

Nincs olyan lehetőség hogy az is fel tudjon iratkozni aki még nem regisztrált?











hatasu