stream_set_timeout probléma!

Sziasztok kedves WordPress felhasználók!











A következő lenne a problémám:





WordPress admin bejelentkezés után a headerben a következő hibát kapom:











Warning: stream_set_timeout() has been disabled for security reasons in /var/www/xxx/xxx/www/wp-includes/class-http.php on line 1052











Tudom hogy levan tiltva a stream_set_timeout.





Szerintetek hogyan lehetne orvosolni a problémát?





Különben a tárhelyet az Okhost.eu biztosítja.





Egyedül az Ö forumukon foglalkoznak ezel a témával, de érdemleges válasz nincs.





Kerestem googlen, de semmi érdemleges válasz.





Más magyar oldalról/fórumrol nemtudok akik foglalkoztak a problémával.











Szerintetek .htaccess ben megoldható lenne ez?





Mert saját php.ini re nincs lehetőség.











Előre is köszönöm az építő hozzászólásokat, megoldásokat!!

Sziasztok!











Látom válaszra sem méltattok! :angry:











Én megtaláltam a problémát!











Ugye álltalában NAGY ELŐSZERETETTEL LE SZOKTÁK VENNI, TÍLTANI PHP FUNKCIÓKAT a szolgáltatók amit A WORDPRESS NEM SZERET és hibát ad vissza!





A MegoldásOK:











A wp-config.php - be írd be ezeket:











/** Memória limit /





define('WP_MEMORY_LIMIT','64M');











/
* Stream Set Time Out /





define('WP_STREAM_SET_TIMEOUT','On');











/
* FSOCKOPEN /





define ('WP_FSOCKOPEN','On');











/
* GETHOSTBYNAMEL */





define ('WP_GETHOSTBYNAMEL','On');











MINDENRE VAN MEGOLDÁS!!!





A GOOGLE A LEGJOBB BARÁTOM ÉS SEGÍTŐM!!!





EZEKKEL A BEÁLLÍTÁSOKKAL A WORDPRESSEM ÚGY FUT, ALIG TUDOM UTOLÉRNI!!!











:smiley: :smiley:

Szerintem azért nem méltattak válaszra, mert a timeout-ról és az okhost-ról volt már szó a fórumon, nem is egyszer, nem is egy helyen. Nem csak a Google a barátod, hanem a fórum keresője is.











Azért sajnálom, hogy el kell rontanom a hétfői jókedvedet, de pl. a WP_MEMORY_LIMIT-tel abszolút semmit nem tettél, hiszen az okhost közli, hogy 32 mega áll rendelkezésedre, aminek ingyenes bővítésére nincs lehetőség.





Ld. még: http://forum.okhost.eu/viewtopic.php?f=6&t=202#p2368 (legutolsó hozzászólás)











Azaz hiába deklaráltál 64 megát, ha csak 32 van engedélyezve.

Szia! Értem én! Már nem az Okhoston van az oldal hanem másik szolgáltatónál.





Ahogy mondod 32M engedélyezett ott is alapból. A WP ekkor már jött is a hibaüzenetével, hogy kevés a memória.





Ahogy beírtam a wp-config.php -be a kódokat, egyből eltűntek a hibaüzenetek. Na akkor Hogy is van ez?





Ezek a kódok használatával teljesen jól működik a WORDPRESS-em!

Gondolom a define('WP_STREAM_SET_TIMEOUT','On'); miatt tűnt el, ha már azzal volt a probléma.











(Annyi memóriát használhatsz, amennyit a szolgáltatód ad. A memory_limit nem fogja felülírni a szolgáltató szerverbeállításait. Ergo nem amiatt tűnt el a hibaüzenet, hanem a többi cucc valamelyike miatt, jó eséllyel a stream_set_timeout miatt.)

Hát éppenséggel a memória limittöl tünt el a memória hiba a stream hiba pedig a stream kódtol! Dirett meg is néztem.

Most akarhogy nezem, memoriahibat nem emlitettel a topiknyitaskor.


'psztrnk' wrote on '2010-10-04:




Gondolom a define('WP_STREAM_SET_TIMEOUT','On'); miatt tűnt el, ha már azzal volt a probléma.





(Annyi memóriát használhatsz, amennyit a szolgáltatód ad. A memory_limit nem fogja felülírni a szolgáltató szerverbeállításait. Ergo nem amiatt tűnt el a hibaüzenet, hanem a többi cucc valamelyike miatt, jó eséllyel a stream_set_timeout miatt.)











'psztrnk' wrote on '2010-07-30:




Kicsit bővebben: a Wordpress alapból 32MB memóriát bocsájt a PHP (ill. a Zend Engine) "rendelkezésére". Úgy tűnik, hogy neked ennél többre lesz szükséged. A memóriát növelheted a wp-config.php fájlban pl. ezzel:





Code:

define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');








Mivel úgy látom, hogy neked ~48MB-ra lenne szükséged, a 64-nek bőven elégnek kell lennie.


Egyébként: http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php#Increasing_memory_allocated_to_PHP








Látod ezzel saját magad hazuttolod meg!!

Eloszor is: hazuDtolod, nem pedig hazuTtolod.





Masodszor: ha vetted volna a faradsagot es vegigolvasod az idezett topikot, akkor lattad volna, hogy eloszor irtam a fenti megoldast, es UTANA derult ki, hogy nem engedi az okhost.











Mondok valamit: nyitottal egy temat az okhost-os tarhelyeden futo WP timeout problemajarol. Majd beirtal egy megoldast a NEM okhoston futo WP-d memoriaproblemaja megoldasara.





Mondd, nekunk a kisujjunkbol kellett volna kiszopnunk, hogy tarhelyet valtottal es memoriaproblemaid is lettek?

Jolvan igazad van!





Mondhattam volna.





Mindegy!





Téma lezárva.