SQL Update segítség kellene : )

Sziasztok,



egy olyan projekten dolgozom, hogy van ugyebár a wp_posts tábla a Wordpress telepítése után, ebbe a táblába tárolja a posztok adatait. Van nekem egy aukciós oldalam WP-n, ahol User1 pl feltesz egy aukciót, User2 pedig rámegy az aukcióra, és mondjuk villámáron elviszi, ekkor ugrik a pay_for_item.php-ra, oda én írtam egy formot, amiben szerepel 6 Radiobutton és egy textarea. A wp_posts táblába létrehoztam 3 új mezőt: szallitasimod, fizetesimod, vevocim. Ezeket úgy osztja ki, hogy a 6 radiogombbol 2 felel a szallításért, maradék 4 pedig a fizetésért. Értelemszerűen, max 2 radiobutton bejelölése lehetséges. Ezután, a form, ami tartalmazza az említett gombokat, meghív egy szallitas.php-t, amiben elvégződik az SQL Update, miszerint: adja hozzá a szallitasimod-hoz a szállításnál kijelölt értéket, a fizetesimod-hoz a fizetésnél kijelölt értéket, de ezt ugye abba a sorba adja, amelyikben az aukció ID-ja van, ugye ez WHERE feltétel. Na de én nem tudom hogy kéne elérni a poszt ID-ját az általan írt scriptben. Erre szeretnék valami segítő választ kapni. Köszönöm szépen előre is.







G.

Üdv!

Esetleg ez?

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_the_ID

Üdv, sajnos nem igazán segített a link amit küldtél, nekem azt a sort kéne frissíteni amelyik post-nál küldi el a scriptet.

Érdemes megnézni valamelyik aukciós plugin kódját, hogy mások hogy oldották meg ezt.