Sport

vajon rossz jel volt-e, hogy pont aznap döntött le a lábamról a sérvem, amikor az akkor még jegyesemmel be akartunk jelentkezni házasodni?











ebből a szempontból lényegtelen.





addig rendszeresen kosaraztam, korcsolyáztam jégen és betonon, emlékszem - réges-régen volt biciklim is.





de a “nagy nap” óta az orvostudomány nem tudott rendesen összerakni, így néha a séta sem megy…





meg is látszik a pocakomon! :rolleyes:











amúgy most karra gyúrok: már elmúlt 9 hónapos a súlyzóm, egyre nehezebb, járni még nem tud, tehát még van pár hónap hátra… :wink:

Én csörgőlabdázom.





Ha senkinek nem mond semmit, írja be a youtube-on, hogy goalball, és meglesheti.





:slight_smile:

Győző: Köszi a segítséget, csak a gond ott kezdődik, hogy 3 sportorvos is azt mondta, hogy “csak” porcgyengeség, amivel nem nagyon lehet mit kezdeni… mindegyik belém nyomatott hat tonna gyógyszert, de nem igazán segített egyik se… Bár lekopogom, mostanában nem nagyon volt vele gond :slight_smile: Pedig most hétvégén is fel kellett másznom egy-két elég intenzív kaptatón :slight_smile:

Kiváncsi lennék a mostanában erre járó emberek mit sportolnak, ha sportolnak rendszeresen :slight_smile:





Illetve ajánlanám mindenki figyelmébe még a maradék pár napban:





http://bam.hu :slight_smile: