Special Recent Post

Szeretném kérni a guruk segítségét az alábbi problémára! Ugye van a special recent post plugin, ami kiteszi az oldalsávba a legfrissebb postokat. Olyan plugint szeretnék találni, ami képes szelektálni, hogy melyik kategória bejegyzései jelenhessenek meg ott. Van az oldamon hírek és blogbejegyzések. Én csak a legfrissebb blogbejegyzéseket szeretném az oldalsávba kitenni. Mivel korábban úgy csináltam meg az oldalt, hogy teljesen béna voltam a wordpresshez (most is), elkövettem azt a hibát, hogy a Hírek kategória a főkategóriám, így ha a Hírek ID számát írom be a kizárt kategóriákhoz, akkor minden bejegyzést (a blogokét is) kizárja a legfrissebb bejegyzésekből. Létezik olyan plugin, ami csak a megadott kategóriák ID számai szerint teszi ki a legfrissebb bejegyzéseket? Akkor megadnám a blogok ID számát és talán megszűnne ez a hiba. Előre is köszönöm az építő jellegű segítségeket!





Az oldal címe: Link

egyszerű:





megadod az ID-t és mélység (depth) 0 :slight_smile: így az alkategóriákat nem veszi bele…

Köszönöm szépen a választ, de pont az a baj, hogyha a 0-át állítok be, akkor semmit sem jelenít meg. Én viszont azt szeretném, hogy bizonyos bejegyzések jelenjenek meg (pl. csak a blogok).

Ezt a plugint, használd… nekem bejött… és tényleg működik… szelektálhatsz ahogy jól esik!











Recent Comments by Entry Widget











Jó munkát!











Fidó

Köszi, letöltöttem, de nem találok beállítási lehetőséget. A Widget menüben áthúzom, de csak két opció van (newest commentators on top és newest commentators on bottom) frown.gif





Hol találom a többi beállítást? Már ha van! smile.gif

Bocsi, ezt töltsd le, mert az előbbi a kommenteket kezeli és a widget menüben miután behúztad a helyére, azt követően tudod a beállításokat aktiválni!!!











Most Popular Posts

Most Popular Posts











ebben a widget több általad létrehozott kategória közül választhatsz, illetve be tudod azt is állatni, hogy melyik a legolvasottabb cikk az elmúlt órában. Elég sok lehetőséged van…

Működik!!! :slight_smile: Köszönöm szépen! Azt más csak félve kérdezem meg, hogy ennél nem lehet beállítani, hogy a thumb képeket is kitegye a bejegyzések mellé? Esetleg a bejegyzések első néhány sorát? De már ez is hatalmas segítség volt! Köszi!

Meg mondom őszintén ezzel még nem foglalkoztam, de próbáld ki az összes lehetőséget… nagyon sok mindent tud… szerintem tuti plugin

Én azt szoktam csinálni, hogy kereső szavakként angolra fordítva a pluginokat keresek wordpressen keresztül az új hozzáadása felületen. Így nagyon sok kiváló pluginhoz juthatsz hozzá. Sok idő, de biztos találsz olyat ami éppen a kedvedre való. Igaz rengeteg gagyi is van. de érdemes kutatni…

Köszönöm szépen a segítségedet! Egy rugóra jár az agyunk, mert a Google Fordító nélkül még itt sem tartanék, ahol most! Így is sokat segítettél! :slight_smile: