Sortörés eltűnik 1-2 nap múlva

Sziasztok!

Olyan problémám lett kb 3 hete kezdődött:
A terméknévnél sortörést használok <.br.> mert eltolná az oldalt.
Kb 3 hete kezdte, hogy reggelre gondol egyet és hol csak 1-2, hol 10-15 terméknek kitörli a
kódot és egybe írva pl: kék.<.br.>autó és reggelre kékautó lesz. Visszarakom a kódot és kb 2-3 nap múlva visszajön a hiba, de ezelőtt semmi ilyen problémám nem volt.
Így kérnék egy kis segítséget tőletek.

természetesen pontok nélkül írom a kódot :slight_smile:

Köszönöm

Próbáld meg pontok nélkül, így: <br>

vagy perjel szóközzel " /"a br mögé - a pontok nélkül persze.

Köszi a választ kipróbálom.
Remélem sikerül, mert kipróbáltam <hr> vízszintes törést is és azt is kivette. Most egy ismerősöm azt mondta, lehet, hogy WP futatt valamit, hogy kódokat a neveknél törölje ki.
Remélem a tanácsod beválik.
Még egyszer köszi, majd jelzek…

Szia tibibacsi!

Sajnos nem jött be a <br /> reggel átírtam az összes hibás terméket, most néztem és már a felénél kiütötte a kódot. Megint egyben vannak a szavak lassan lepasszolom. Úgy látszik a product name-hez nem enged kódot. Csak azt nem értem miért nem az egésznél tűnik el. Van kb 350 termék fenn, és kb 50-nél csinálja, de nem ugyanazoknál.
Azért köszi a segítséget.

Szia!

Találtam egy ilyen megoldást, de nem tudom , ez hosszú távon működik-e (a csávó azt írta, reagál pár nap múlva, hogy bent maradt-e, de végül nem frissítette a posztot)

add_filter( ‘the_title’, ‘custom_the_title’, 10, 2 );
function custom_the_title( $title, $post_id ){
$post_type = get_post_field( ‘post_type’, $post_id, true );
if( $post_type == ‘product’ || $post_type == ‘product_variation’ ){
$title = str_replace( ‘|’, ‘
’, $title );
}
return $title;
}

Ezt másold be a functions.php-ba, majd a termék címsora így nézzen ki (a lényeg, hogy a " | " karakterrel választod el ez esetben a sorokat):

Termék címsora | Második sorba ez