Simple press Fórum plugin Theme telepítése

A WP-hez készült Simple Press fórumhoz letöltöttem egy skin-t de nem jövök rá, hogyan kell felrakni :blink:

















Segítene valaki?

















Köszönöm!

http://wiki.simple-press.com/customizations/skins/

Köszi! Ugyan nem ezen link alapján de végül sikerült a megoldásra rátalálnom :wink:

Ez a fórum általában a kölcsönösségen alapul. Valaki kérdez, mások válaszolnak. A válaszok között általában mindig ott van 1-2 megoldás is. Az is előfordul, hogy a kérdező mégis más megoldást talál. Ilyenkor meg szokta osztani a többiekkel ezt az új megoldást. Összetesszük itt, amink van. És akkor mindenki tanulhat belőle valamit. Ez a kölcsönösség elve.











Úgyhogy nyugodtan meséld el, hogy Neked hogy sikerült :slight_smile:

Igazad van, ez kimaradt.











Tehát a gondom az volt, hogy letöltöttem egy skint, és nem tudtam, hogyan lehet beélesíteni, de aztán megtaláltam, hogy a FTP-n /wp-content/plugins/simple-forum/ -on belülre rakta a fórumot, és ezen belül Styles/skins mappába kellett feltölteni (Zip-et kicsomagolni) és mappástól ide feltölteni. utána visszamenni a fórumba, és a Styles-ba kiválasztani az adott témát. Icon set csomagokkal ugyanígy kell tenni, csak nem a skins hanem az icons mappába kell feltölteni.

köszönjük :slight_smile:

Ha már magyarítva van akkor: Beállítások >> Megjelenés beállítások