Simple Fórum...

Ha új témát, vagy hozzászólást írok maga az író kilóg, mert túl hosszú. Hogy tudok levágni a hosszából?

Ne mutasd meg a honlapod, nehogy megadd a címed.





Barchobázva sokkal jobb lesz megfejteni.





Izgalmasabb…

:smiley: Akkor ne látogass el a blogshow fórumba.

Akkor ne várd a segítséget… :wink:

Ja fordított értelem… Gondolhattam volna… http://www.spore-network.extra.hu

:smiley: nagyon unatkoztok úgy látom.

Nekem még az “unalom” se magyarázza, hogy egy fórum szkripttel kapcsolatos felvilágosítás-kérés miért fut a “WordPress hibák” címszó alatt…





Ti értitek? Hol itt a WP hiba?

Főnök: F8 ?

Nem szeretnék új topicot nyitni a problémámnak. :slight_smile:





http://online-játék.info/forum Itt ha a még egyetlen topicba be szeretnék lépni, 404-et dob. Próbáltam már ezt-azt, de nem tudtam mi lehet a probléma oka, remélem nagyobb szerencsével járok itt.











Köszi: hatasu

A keresés pl. működik, nem dob 404-est. Nem lehet, hogy létre kéne hoznod legalább egy témát a fórumban, hogy lehessen valahová jutni? (Csak tipp…)

Jó ötletnek tűnt, ki is próbáltam de sajnos nem vált be. :frowning:

Hát akkor próbálj meg variálni a fórum könyvtárának/alkönyvtárainak/fájljainak engedélyeivel…

permalink frissites megvolt?

Mit értesz ez alatt? :unsure:

Beállítások > Közvetlen linkek, módosítod, visszaállítod = frissíted… néha “beragad” és akkor ez jó ellene…

Sajnos ez sem segített rajta.





Közben ktöröltem azt a topicot, csináltam egy másikat, de a probléma nem szűnt meg. Maga a fórum most lett frissítve, de már előtte sem volt jó. Ha valakinek lenne ötlete, akkor szívesen adok neki jogot az adminhoz, de lehetőleg legyen 500 hsz-e legalább. :slight_smile:











hata

hatasu: a hsz dbszám nem mutat semmit…

A hsz darabszám nem meglétele nem mutat semmit. Akinek megvan az 500 hsz-e, annál nagyobb az esély, hogy megbízhatóbb, mint aki alatta van, és nem szeretek ilyen téren kockáztatni.











Nagyon örülnék ha lenne megoldás a problémámra… esetleg forduljak a forum készítőihez a hivatalos oldalukon?

“nem meglétele”





ezzel vitatkoznék:





programozó srác és most regelt?