Sikermegoldások

Sziasztok!





Ez a blog a sikeres életmód kialakítása céljából jött létre, amit nagyon sokan feltudnak majd használni, hogyha szükségük van rá. Azokat az embereket célozza meg és segiti elsősorban, akiknek problémájuk van az élet valamelyik területén.





Nézzétek meg és mondjátok el a véleményeteket. Bármi jöhet, ami erősíti azt, hogy mi az ami jó benne és mi az, amit lehetne még javítani rajta.





Az egyik oldalt rajta úgy neveztem el hogy “Főoldal”. Erre is várok ötleteket, hogy mire cseréljem le, ami kíváncsibbá teszi az embereket ahhoz, hogy elolvassa. Remélem hogy hamarosan tökéletes lesz az oldal :slight_smile:











http://sikermegoldasok.com/

link? :slight_smile:











szerk.: Hülye vagyok há az a topik címe… :smiley:

Picit átirkáltam a témádat, az egyszerűség kedvéért. Sok sikert az oldalhoz, nekem bejön a dizájn :slight_smile:

tetszik nekem is, hogy ilyen letisztult. Fordítani még kell egy keveset, sok sikert hozzá.

Valamilyen okból kicsit lassan töltődik be mindegyik oldal. A sablon fordítást be kellene fejezned. :slight_smile:











A blogoldalon rendezett az írás (sorkizárt), de a többin inkább ökörhugyozás-szerű. :wink:











A túl hosszú oldalt törd meg egy more tag-gel, mert megijednek a hosszától, vagy elfáradnak mire végigolvassák.





Valóban kellemesebb a megjelenés.











Sok sikert a továbbiakhoz.