Sfdesigns.hu

Üdv!











Bemutatom 86.5%-ig elkészült portfolió oldalamat: url=“http://sfdesigns.hu”]Sfdesigns.hu[/url





Még tervben van néhány újítás, de ne kíméljetek :smiley:

Üdv!











Nemrossz! Nekem tetszik! Annyi, hogy az elsö bejegyzés cimeket pár pixellel lentebb raknám. Mikor rámentem a “Kicsit rólam” oldalra nagyon zavaróan fent volt.





Tehát adj hozzá pár pixelt még és jó lesz :wink:

Tényleg nem rossz :slight_smile: Egyet értek KardiWeb véleményével a pixeles dologról. Illetve még egy olyannal egészíteném ki, hogy szerintem próbáld ki úgy ezt a design-t, hogy a bal oldali rész (a menü) fixen ott van, és csak a tartalom scrollozódik…

Köszikehh! :smiley: Iggen, oda fentre még tervezek egy slidert, legalábbis a ps mockupomon egész jól mutatott, de már nem vagyok benne biztos. A baloldali sávban pedig lesz még Likebox és Csiripfal is, ezért raktam fixáltra. Igazából ilyenre álmodtam az egészet, de pár dolog csak “papíron” mutatot jól.

Miért engeded el az oldaladról az olvasót, hogy ne találjon vissza?





Rákatt a cikkre, és egy másik oldalon találom magamat, azt sem tudom hol van, hogy hívják ahol voltam… :wink:

Huhh, az azért van, mert még nem adtam hozzá a thumbnail támogatást a sablonhoz, teljesen a 0-ról építkeztem, de ettől függetlenül feketepont jómagamnak. Köszi, hogy szóltál! :wink:

Kicsit hozzányúltam a postok címéhez és a navigációhoz. Hogy tetszik?

Nehezen olvasható. Szerintem.





(A postok címének rikítónak illik lenni, hiszen azokat keresik 99%-ban a felhasználók.)