Segítség! Megzavarodott a WP!

Üdv! A word-Press adminban nemtudok új kategóriát, új bejegyzést, egyszerűen semmit létrehozni. pedig ez nem az első blogom. én nem mondhatom hogy nem értek apalpfokon a php-hoz és a hmtl-hez. de ez most nemtartozik ide :slight_smile: valaki feltudna venni msn-re aki ért a wordpresshoz? mert vannak egyéb gonjain is… msn-em: razor100@mail.datanet.hu

bocs az off- ért és a felesleges témáért de értsétek meg ez nagyon fontos mivel egy részben céges oldal lenne…

De csak úgy nem szokott megzavarodni. Tettél fel plugint? Változott valami a szerveren? Mindig is rossz volt, csak most lett ilyen? A “megzavarodott” szót taglalnád picit? :slight_smile:

Amit így látatlanba tudok tanácsolni:

• kapcsold ki a plugineket

• telepítsd újra adminból a wordpress core-t

• esetleg a sablon is okozhatja a problémát, állítsd másikra

• adatbázis javítás

általánosságok…

MSNen soha nem adunk segítséget.

Ez hirtelen arra emlékeztet, mikor extrán próbáltam meg admin felületen ténykedni… Véletlenül nem ott van a tárhelyed?

Persze ez erős találgatás, mivel nem adtál meg sonk infót…

ingyenes szolgáltatóról van szó. extra(pont)hu a megzavarodott szó alatt azt értem, hogy amikor új bejegyzért, új kategóriát vagy esetleg mást akarok létrehozni nem menti el, hanem hibát ír. az üzenet tartalam: nem sikerült menteni újra kellene próbálkozni. de akarhányszor bróbálom nem jó. Ha Firefoxban írom az új bejegyzért 10 másodpercenként kijön egy ablak, hogy biztosan elkívánom-e hagyni az oldalt. Ha operával böngészek, akkor nem működnek az adminban a gombok. a hiba naggyából ennyi. + még pár apróság. Tudom, hogy nem ide illik, de nem akarom pazarolni az időt :slight_smile: gondolom ismered a php-fusion-t, vagy a joomla-t. ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy a WP-ben tudunk létrehozni saját panelt oldalt? nem kategóriákra vagy a bejelentkezés panelra gondolok, hogy bekapcsolom, hanem hogy egyedi tartalmú panelt. És mégvalami :slight_smile: ráakadtam egy pulginra amit már mindenhol kerestem, de még mostsem tudom, hogy hol tudnám letölteni :frowning: ezen az oldalon: http://www(pont)soulsmasher(pont)net/ a Tag Cloud-os kiegészítő kellene.

most olvasok visszafelé és látom, hogy E.D-nek is volt extránál prob.-ja. akkor esetleg tudnátok valami más tárhelyszolgáltatót ajánlani?

Ki fogok rakni egy anti extra.hu bannert :slight_smile:

hát kb. pedig még ők értékesítik a worpress-t blogmotorként :slight_smile: aktiváláskoris a WP-rakja fel. pedig nemis jó rajta. irtam nekik levelet h ők ezt hogygondolják?? hogy amikor aktiválom a blogot akk kapásból WP-rak fel pedig elsem fut rajta. na jó elfutni elfut de nem a legjobb extrán…

Elfut a saját verziójuk! :slight_smile: Gyanítom azért nem törik magukat, hogy kijavítsák a problémát, hogy ne telepítsd külön. Valahol érthető… de…

akkor nem tudnál valami más tárat ajánlani ami ingyenes? a 000webhoston próbálgattam, de az cPaneles és ott kell beállítgatni dolgokat, nekem meg az már magas :smiley: és még az előzőre visszatérve: itt tudok egyedi paneleket létrehozni?

Pedig a cpanel nagyon easy. Szétnézek ingyentárhely ügyben, amúgy is kell egy cikkhez.

könnyűnek könnyű, csak nekem az a rész volt elég érthetetlen benne, amikor regeltem co.cc-n és a cpanelen kellet a DNS beállításokat elvégezni. a .try.hu vagy .tk-s azért nemvolt jó mert az farmes irritated.gif és amikor elvégeztem a beállításokat valamit rosszul adtam meg. Írtam e-mailt co.cc-nek és amikor olvasnám a válszukat látom h valami ruszki szöveg van magyar helyett :smiley:

erőtvettem magamon és megismerkedtem a cpanellel:D igazad volt nemnehéz csak én voltam lusta. mostmás tökéletesen működik a blog: http://scriptbazis.comuf.com/

de most tényleg áruldmár el, hogy itt hogyan tudok létrehozni saját panelt oldalt?

megvan! na úgy látszik ma minden összejön :slight_smile: